bontycar_t (108) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 104 | 154 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 109 | 161 adásvétel |
| Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket kb., 1 hónap múlva kaptam meg. A pénzt még az nap átutaltam a megadott számlaszámra. Az eladó jelezte, hogy az összeg beérkezést követően, jellemzően 1-3 munkanapon belül tudja küldeni a csomagot, ez kicsit több napra sikerült. A termék kézhezvétele nem volt sürgős számomra, ezért nem ?zaklattam? az eladót. Amennyiben, nem írta volna oda a 1-3 napot és nem 100%-ra lett volna értékelve, kevésbé lepődtem volna meg ezen. Ez így viszont számomra, bizalomvesztéssel járt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a vevő megtagadta az átvételt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő megtagadta az átvételta vevő megtagadta az átvételt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő megtagadta az átvételtgernerakos (28) (Vevő)
Semleges
2024.02.11. 14:44:26
3307955540
A pénz én rögtön másnap el is utaltam, majd kb 2 hétig semmi életjel, Emailos megkeresére nem reagált, telefont nem vette fel.
Aztán egyszer csak jött a foxpost értesítés hogy a csomagot feladták a részemre.
Maga az üzlet rendben volt, de a kommunikáció az nulla.
Másik fél: Azért ne vagdalkozzunk, 12-én rendelt terméket valóban 13-án rendezte. Amit én 19-én pont egy hétre rá fel is adtam. (megvan a feladási bizonylat) szóval messze nem volt két hét. Valóban nem voltam a helyzet magaslatán, épp édesapám temetését szerveztem.
Gyors partner, ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Autoriasztok (516) (Eladó)
Semleges
2017.04.11. 22:20:08
2446889366
A terméket pillanatnyi készlethiány miatt nem tudtam átadni, ezért a vevő elállt a vásárlástól.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket pillanatnyi készlethiány miatt nem tudtam átadni, ezért a vevő elállt a vásárlástól.Sajnálom!Autosajandek4 (1211) (Eladó)
Semleges
2016.05.02. 10:42:45
2247730967
A termék nem kapható
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem kaphatóAutosajandek4 (1211) (Eladó)
Semleges
2016.05.02. 10:42:00
2247730961
A termék nem kapható
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem kapható