kozakszilvia (270) 92.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 294 | 336 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 353 | 396 adásvétel |
| Az eladóként kapott 230 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
lantonovna (1079) (Eladó)
Semleges
2016.12.08. 09:53:53
2380453685
A ruha mérete nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A ruha mérete nem volt megfelelő.Az utalás után nem tudtam elérni az eladót és a termék sem érkezett meg. Végül felvettem a kapcsolat a vatera csapattal, és így több mint két hét elteltével megkaptam a kifizetett terméket. Végül is nem lettem átverve, ezért adtam semleges értékelést, de szereztem egy negatív tapasztalatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbizhato, korrekt vateras! Az adas-vetel miattam nem jott letre. De batran ajanlom!Koszonom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
madeinnewzoo (196) (Vevő)
Semleges
2012.12.23. 12:55:12
1669322510
Az adás-vétel létrejött, bár az eladó lehetett volna figyelmesebb a kalap csomagolásánál, ugyanis belepréselte egy kicsi dobozba (amikor megláttam a doboz méretét, már tudtam, hogy baj lesz vele...), így amikor kibontottam mindenre hasonlított, csak a megrendelt árura nem. Napokig próbáltuk egyengetni..., tökéletesnek már nem mondanám, de viselhető (nem jelmeznek szántuk, hanem életforma).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött léttre, de ez nem róható fel egyik félnek sem. Az eladó korrekt, pontos, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a laptop korántsem volt kifogástalan, holott a hirdetésben ezt olvastam. A touchpad bal gombja nem működött, így nem vettem meg a készüléket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehéz a kommunikáció emailen és telefonon egyaránt. Az árú és a szállítás korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos használtabb volt az árú,mint a hirdetett képen látszott ,ezért nem vettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Írtam e-mailt , de nem válaszoltak rá egy hetet vártam ennyi elég is volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orion7Mclain (510) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 17:11:30
1462108899
Jobb az értékelteknek, ha nem írok semmit, meg legalább nem kell látnom minden nap ezt a nevet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Orion7Mclain (510) (Vevő)
Semleges
2012.01.24. 17:10:37
1458813475
Jobb az értékelteknek, ha nem írok semmit, meg legalább nem kell látnom minden nap ezt a nevet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a lehetőséget, tökéletes a hangszer, de még sem sikerült összeraknunk az árát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó elfelejtette beleírni a hirdetésbe,hogy a termék teszteletlen!A bekapcsológomb nem működik rajta, s ezért még azóta sem tudom használni!Valószínűleg szervízbe kell vinnem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bessenyeigyula (5) (Vevő)
Semleges
2011.08.23. 09:36:19
1468161572
A telefont nem vette fol(legalabb 10 alkalommal hivtam),a mailjeimre nem valaszolt, igy nem tudtam vele folvenni a kapcsolatot. (legalabb telefonon jelezte volna az esetleges problemajat) Legnagyobb sajnalatomra de igy nem tartom korrekt partnernak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
victoria83_a (70) (Eladó)
Semleges
2011.08.16. 10:52:10
1466793439
Kissé megkésve de létrejött a kifizetés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papamaci51 (381) (Vevő)
Semleges
2011.08.02. 18:13:24
1465030104
A meghirdetett új termék helyett egy használt és hiányos készüléket kaptam. E-mail-emre azt az arogáns és kioktató választ kaptam, hogy ennyi pénzért mire számítottam.Ezért NEM AJÁNLOM SENKINEK !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tahinlaci (177) (Vevő)
Semleges
2011.08.02. 10:52:56
1459653547
Időben kifizettem a vételárat, de a csomag legalább 3 hét késéssel érkezett meg. Sok levélváltás azért meghozta az eredményt és révbeért a várvavárt termék!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimpy007_v (1584) (Vevő)
Semleges
2011.07.14. 22:39:54
1453989865
sajnálom nem tudtam átvenni a cipőt mert nincs meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azokat kaptam amiket megbeszéltünk. Kommunikáció kiváló, probléma megoldó képesség 0.
Másik fél: Ilyenkor sajnálom, hogy én értékelek hamarabb... 6-od áron jutsz hozzá ÚJ dolgokhoz, és még akkor is csak a problémát csinálod... hihetetlen fazonok vannak a Vaterán
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wittenborg_a (8) (Vevő)
Semleges
2011.06.24. 16:41:01
1459565304
nem kaptam számlaszámot amire tudtam volna utalni ,telefonon az eladó nem volt elérhető . Ui: hölgy ugyan egyszer jelezte ,hogy emil-ben elküldte ,de én nem találkoztam vele .
Másik fél: Az egy hét alatt 5-ször küldtem el a számlaszámot, többek között a mai napon is. Ne erre hivatkozz, ha nem akarsz átvenni valamit.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az adásvétel,sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, már csak itthon derült ki, amikor a világítást be akartuk kapcsolni,hogy a vitrinben levő lámpának hiányzik az adaptere, ami nélkül nem lehet használni.Ez nem szerepelt a leírásban! Most az Ikeában kellett rendelni hozzá adaptert,így ez plusz költség lesz nekünk. Sajnálom, ezért nem adhatok pozitívat.
Másik fél: Személyesen vették át, megtekintve. Akkor nem volt probléma, amikor mi cipeltük ki a kocsihoz a szekrényt.
Szerintem egyébként sem így, és ilyenkor kell jelezni a problémát.
Mi nem használtuk az adaptert, lehetett volna kérni tőlem is, adtam volna szívesen.
Nem túl korrekt lehúzni a másikat az értékelésben egy korrekt tranzakció során.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Benedek333 (403) (Vevő)
Semleges
2010.08.22. 12:54:09
175895354
Nem érem el az eladót, az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az vételkor derült ki, h nem a megfelelő színű volt a telefon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eleg regen volt a licit, mar nem igazan emlekszem, talan egyszer beszeltunk a vevovel, de azutan megis valahogy elmaradt az uzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: erdektelensegAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden korrekt volt, de valamilyen relytejes okbol kifolyolag nem sikerult az aksi csatlakoztatasa...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt kompatiblis a csatlakozo felulet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SmolekZoltan (170) (Eladó)
Semleges
2009.05.30. 11:10:07
147314091
Két egyeztetett időpontban sem jelent meg a termékért. Az elérhetőségét - mobilszámot - nem adta meg. A VATERÁN megadott mobilszám nem hívható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
470537.2Laci (347) (Eladó)
Semleges
2009.04.02. 22:04:27
136101860
ajálom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eladó hibájábol n m jött létre az adásvétel. Viszont nagyon kedves volt és költségeimet téritette. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
33189.tamasbatyo (448) (Eladó)
Semleges
2009.02.08. 08:40:00
115748493
Az első üzenetváltás után próbáltam adatokat kérni, hogy a termék biztosan jó legyen, ezután többet nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az elado mindent megtett hogy az adásétel létrejöjön nagyon sajnálom. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..................................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horvathbeca_v (1) (Vevő)
Semleges
2008.06.20. 22:19:58
60165018
nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta használni a vevő a készüléket a simkártyájával. Ettől függetlenül pontos, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, remélem legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos kiderült, hogy nem lehet átírni a gépet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
