kriviro (596) 97.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 614 | 845 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 654 | 885 adásvétel |
| Az eladóként kapott 796 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
12490894.skinarnold30 (-2) (Vevő)
Semleges
2016.05.06. 16:14:34
2228562884
Jo király.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
00kiraly (1156) (Vevő)
Semleges
2016.04.28. 20:31:07
2233457900
A telefon használhatatlan,mert folyamatosan recseg. Csodát nem is vártam,de azért le lehetett volna írni a leírásba.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucsedit12 (27) (Vevő)
Semleges
2016.04.13. 16:47:35
2223837791
Rendben lezajlott a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12251444.eiben173 (-1) (Vevő)
Semleges
2016.03.22. 06:49:51
2209644710
Sajnos nem a képeken látható állapotú telefont kaptam meg.A telefon a kukába végezte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Klaudia_2035 (91) (Vevő)
Semleges
2016.02.18. 13:01:20
2196049493
Minden rendben ment,azonban az aksi 2 órát nem bír ki,és a töltő résznél nem mindig érintkezik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.basshanter (47) (Vevő)
Semleges
2015.09.25. 16:59:35
2124414881
Sajnos a termék nem felelt meg az előirásnak..folyamatosan kikapcsol.nem csak zsebkopott,henem érintőképernyő egy része karcos és amikor hozzáérek nehezen megy a pörgetés...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jó a dátum amikor tudok utalni az eladónak, sajnos így nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbeszéltük,minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pinka05_a (541) (Vevő)
Semleges
2015.03.06. 08:50:09
2036802800
Figyelmetlenül licitáltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
henkiki87 (166) (Vevő)
Semleges
2015.02.15. 22:17:14
2020532399
Sajnos ez nem jött össze.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, én léptem vissza, időközben megkaptunk egy ilyen terméket ajándékba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a képnek megfelelő készülék lett, ami azóta már megadta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Félreértések végett, illetőleg az én, előre nem tervezett utazásomból fakadóan hiúsult meg az adás-vétel! Mivel ebben az esetben nem adhatok pozitív értékelést az eladónak, pedig maximálisan megérdemelné, ezért csak semlegeset tudok adni számára SAJNOS! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vétel méretkülönbség miatt nem jött létre. A partner megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én tudok mást adni mint negativ,mert én nemakarom honfitársamat hátrányos helyzetbe hozni mint ő!Én igaz magyar vagyok ilyet nem tettem volna!Legyen elégedett!!
Másik fél: Ami jár azt adtam,kezdődött licittörléssel,ennek ellenére kellett neki a termék,majd személyesen átveszi az ország másik szélén lakott,persze hogy nem vette át!Erről ennyit.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rozetta12 (164) (Vevő)
Semleges
2014.08.31. 01:38:18
1962230222
Sajnos a programválasztó gombja nem működött a fényképezőgépnek és volt már szétszedve is a készülék, de ez nem szerepert a leírásban. Ettől eltekintve a szerviz megoldotta a problémát, de ha ezt tudom, nem licitáltam volna rá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vétel végül is nem jött létre, de ez nem az eladó hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
feketepulover200 (55) (Vevő)
Semleges
2013.11.01. 08:04:53
1816886276
a vásárlás nem jött létre, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom...............
Másik fél: Nem sajnálni kell,legalább egy mailt küldeni,hogy bocs nem kell!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
matepeter75 (158) (Vevő)
Semleges
2013.07.18. 11:49:54
1773830492
Sajnos a készülék a 3. npaon beadta az unalmast, valószínüleg nem az eladó hibájából, tekintve az összeget nem érdemes forszírozni a mikénteket. ij :) Ettől eltekintve korrekt eladónak mutatkozott, ezért a semleges.
Másik fél: számomra érthetetlen,mivel személyesen jött szombathelyre és kipróbálta a készüléket!Még annyit fűznék az egészhez,hogy egy 7-8 éves kislánynak vásárolta,első telefonként!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan megkaptam a telefont,addig nem volt gond.Viszont nem szép gyári állapotban volt,mert a kijelző karcos,a hátlap egyik belső füle törött,a bekapcsoló felső rész kopott,köröm nyomos,a töltő több helyen szakadt,szennyezett,szóval nem felelt meg a hirdetésben leírt állapotnak.Mivel erős csomagolásban érkezett,semmiképp sem szállítási hibákról van szó,a boríték is sértetlen volt.Ítélje meg mindenki magának a leírtak alapján!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csippa1 (1157) (Eladó)
Semleges
2013.03.24. 13:09:59
1722762293
az adás-vétel nem jött létre,de a vevőt csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ....................!