Zsola87 (171) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 171 | 248 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 181 | 259 adásvétel |
| Az eladóként kapott 94 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mazda976 (557) (Eladó)
Semleges
2014.01.04. 07:07:58
1839655094
A vevő végtelenül szimpatikus volt, de az adásvétel nem jött létre. Ennek ellenére csak AJÁNLANI tudom! Köszönöm! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nemethnesz (165) (Vevő)
Semleges
2013.02.06. 10:13:59
1695467033
Köszönöm!SZ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom hogy így történt de sajnos a kislányom szórakozott ézért még egyszer elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kockaasfulunyuul (446) (Eladó)
Semleges
2012.05.04. 22:41:50
1576702106
Magasabb ajánlatot tett, mint amennyiért a terméket még átvette volna. Ezt jelezte üzenetben, de "hivatalos" licittörlési kérelmet nem kaptam. Elúszott a 3 hetes licit, ezért igen csalódott vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1570066.platonka (44) (Vevő)
Semleges
2011.07.29. 20:52:26
1462715248
Hosszú ideig semmi, felkerestem, aztán kiakadt a mail cím miatt - freemail nem ment, átraktam gmailbe -, tagadta előző kereséseimet, s így lemondtam, bizalmatlanságból.Sajnálom!
Másik fél: Tudod szánalmas vagy. Ma írtam meg a 7. üzenetem az utolsó felszólítást hogy jelentkezz a ruháért.A hetediket!!Kaptál még 20, 17, 16.án is és még sorolhatnám! Nézd meg az emailed.
Olvasd el és utána pampogj a semlegeseiddel! Remélem ebből tanulsz!Teszed itt magad hogy te nem kaptál levelet mert nem akarod a terméket. 300Ft nem vág agyon engem gondolhatod!
Nem ajánlak! Felesleges semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kommunikatív, kedves partner, a pénzt átutaltam, de sajnos a termék sosem érkezett meg.
Másik fél: Sajnálom de én feladtam! Csak a postán kallódhatott el. De mielőtt értékeltél volna írhattál volna emailt! Mert erről nem tehetek. 1Ft-ért nyerted meg a terméket nem ért nagy veszteség csak azért lerendezhettük volna másképp is így most lett egy semlegesem:((
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, a táska már el volt adva. Az aukció lezárása nem sikerült eladónak így én gyanútlanul licitáltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos későn jelentkeztem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
865364.szabochris_v (49) (Eladó)
Semleges
2009.12.14. 11:39:42
155782922
ELRONTOTTAM ELŐSZÖR AZ ÉRTÉKELÉST, VÉLETLENÜL NEGATÍVOT ADTAM,AZT TÖRÖLTÉK,DE MÁSODJÁRA MÁR CSAK SEMLEGEST ENGED,HOGY ADJAK!!! AMUGY NAGYON KORREKT,GYOSR,MEGBÍZHATÓ AJÁNLOM SZÍVBŐL MINDENKINEK!!! ÉS BOCSI MÉG EGYSZER!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Létrejött az üzlet,csak elrontottam az értékelést!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
34708.bonckoma (287) (Eladó)
Semleges
2008.03.21. 06:16:34
56130446
Sajnálom,hogy nem tudta elszállitani.Kezdő vaterásnak nem rontom le az értékelését.Egyébként jelentkezett és tartottuk a kapcsolatot,nem elég leünti egy terméket!Azt el is kell tudni vinni!
Másik fél: Sajnálom! Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb...
Másik fél: OK OK OK OK
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
