rendk (1823) 99.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1823 | 2737 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1838 | 2753 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1580 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az adásvétel nem jött létre, az eladó nagyon kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fanny01_v (341) (Vevő)
Semleges
2015.12.29. 12:21:31
2161470695
Az áru gyorsan megérkezett, csak nem felelet meg a leírásnak. A válasz nem volt kielégítő amit az eladótól kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eroller_a (246) (Vevő)
Semleges
2013.10.21. 21:03:49
1819831763
Sajnos a pontos leírás és méretek ellenére nem volt jó a csizma mérete! Az eladó korrekt gyors és nagyon kedves volt! Csak ajánlhatom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rockerlalee (117) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 20:40:13
1764623741
Sajnos nem tudtam megvenni a felsőt anyagi gondok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szilvia46_t (102) (Vevő)
Semleges
2013.04.15. 16:24:45
1729294535
Sajnos a szoknya méretileg nem lett jó. Az eladó nagyon kedves, megértő volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!! Csupa +++++++++ Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon lelkiismeretes eladó. Időben és őszintén értesített az áru addig ismeretlen hibájáról, és igazán kedvező megoldást kínált föl. Bár egyelőre nem köttetett közöttünk üzlet, megbízhatónak tartom, és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bbernabi (1482) (Vevő)
Semleges
2012.01.06. 23:16:11
1510201703
Sajnos ez hordhatatlan, az alja teljesen ki van nyúlva, "fodros" végig :( Nagyon sajnálom, mert drágán vásároltam meg tőled :((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírásban nem szerepelt, hogy szakadt a termék. Amikor ezt szóvá tettem, az eladó azt mondta, hogy az nem létezik, hogy sem ő, sem a családja nem vette észre. Ajánlott kárpótlást, de inkább nem foglalkoztam vele.
Másik fél: a szandál újszerű állapotú volt, ha egy pánt szakadt lett volna,az a képeken is látható lett volna!és abból,hogy én annak ellenére,hogy 100% ban tudtam,hogy sérülés mentesen küldtem, felajánlottam kárpótlást,teszem hozzá több e-mailben írtam!! de egyre sem válaszoltál,majd 4 hónap után te adsz ilyen értékelést??!! ez téged,és a hozzáállásodat minősíti!!ha neked lett volna igazad,biztos nem így reagáltál volna,és nem ennyi idő eltelte után!
lovascsaj25 (56) (Vevő)
Semleges
2011.11.11. 19:15:37
1496656439
Nagyon ki van nyúlva,szinte használhatatlan!
Másik fél: ne haragudj,de használva sem volt!!! alapból laza kötésű,és ez a leírásban is szerepelt!!! de ha ettől vagy boldog,akkor nyugodtan!! nekem tiszta a lelkiismeretem!! minden jót!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6454441.majoros_mirjam (158) (Vevő)
Semleges
2010.08.10. 10:28:54
1155097655
Sajnos a zipzár el van szakadva, de a szoknya tényleg szép állapotú, más minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokáig gondolkodtam, hogy mit adjak: a felsők minősége nem felel meg a leírásnak (főleg a szürke csillagosnál), hiszen nem hibátlanok, mindkettő bolyhos, így nem vagyok maradéktalanul elégedett. Egyébként minden rendben volt, az eladó kedves, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokáig gondolkodtam, hogy mit adjak: a felsők minősége nem felel meg a leírásnak (főleg a szürke csillagosnál), hiszen nem hibátlanok, mindkettő bolyhos, így nem vagyok maradéktalanul elégedett. Egyébként minden rendben volt, az eladó kedves, gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner. Sajnos az egyik bögre eltört mire hozzám ért. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsviszoczky (140) (Eladó)
Semleges
2008.08.01. 18:21:01
406069797
Én nem írtam le az állapotát az árúnak, csak amikor rákérdezett. Ő nem várta meg a választ és úgy licitált, az árút nem kérte. Tudomásul vettem. Szerintem mindketten hibáztunk valahol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
