megablaster_a (149) 99.34% felhasználó összefoglaló oldala

99.34% pozitív visszajelzés
(150 Felhasználó adta)
99.34% pozitív visszajelzés
(150 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 150 651 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 156 657 adásvétel
Az eladóként kapott 181 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyenesdiás
Regisztráció dátuma: 2012.12.30.
Utolsó belépés: 2021.03.16. 11:49
Inaktív!
17 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

klausz03 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.01.08. 09:36:24

Termékkód

2020359014

A termék megfelelt a leírtaknak!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nyuszimama62 (52) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.12.09. 17:49:20

Termékkód

2009958926

A terméket nem tudta szállítani az eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Baros80 (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.10.24. 21:12:49

Termékkód

1990154549

Sikeresen lezajlott a termék vétele, de a komunikáció szerintem egy kicsit gyorsabban is mehetett volna. legalább egy napot várnom kellett a válaszokra, az sms-re sem kaptam választ.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

angeleleison (7) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.09.09. 17:18:55

Termékkód

1967833646

rendben megérkezett a termék.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kokenybebe (34) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.09.05. 08:41:39

Termékkód

1796232179

Az eladó csak ajánlottan postázott volna amivel az alapvető problémám, hogy 450 Ft-os termékért nem fizetek 480 Ft-os postaköltséget, pláne úgy, hogy az eladó nem ismeri a postakész postai szolgáltatást ami sokkal barátibb. Illetve többször is érdeklődtem, hogy a 16 gr-os gyöngy csomag hány darab gyöngyöt tartalmaz amire azt a választ kaptam, hogy sokat. Nekem ez így nem felelt meg!!!!
Másik fél: A terméklapon eleve megadom, hogy hogyan és mennyiért postázom.El kellene olvasni és utána licitálni. Csak ajánlottan postázok, mert így marad bizonylat a kezemben, hogy a terméket feladtam. Ismertem a posta kész borítékot, de a vevö jelölt arra nem gondolt, hogy még arra rájött volna az ajánlási díj.És akkor megint az elejénél tartunk.. A grammban megadott csomag pedig nem véletlenül van így megadva, mert annyi szemet tartalmaz,hogy 400,-Ft-ért ezt nem számolgatom minden csomagnál.Ezeket a csomagokat készen veszem át, nem én töltöm.Az egész történet nem ér ennyit, csak az igazság miatt írtam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.