bogyka_v (12) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Postaköltséget szerettem volna neki spórolni azzal, hogy figyelmeztetem, két termékemre is licitált, várjuk be a másodikat is. Később szóltam neki, hogy miután becsomagoltam a termékeket, a postaköltség az egy termékre számított összeg helyett 143 forinttal több. Ő ezt a pénzt a mai napig nem utalta át, pedig erre többször is kértem. Én viszont jóhiszeműen az első és a második termék árának átutalása után feladtam neki a csomagot. Csalódtam ebben a vásárlóban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Postaköltséget szerettem volna neki spórolni azzal, hogy figyelmeztetem, két termékemre is licitált, várjuk be a másodikat is. Később szóltam neki, hogy miután becsomagoltam a termékeket, a postaköltség az egy termékre számított összeg helyett 143 forinttal több. Ő ezt a pénzt a mai napig nem utalta át, pedig erre többször is kértem. Én viszont jóhiszeműen az első és a második termék árának átutalása után feladtam neki a csomagot. Csalódtam ebben a vásárlóban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő kétszeri megkeresésemre nem reagált...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
