piranja_a (92) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(92 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(92 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 92 100 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 96 104 adásvétel
Lakhely: Újfehértó
Regisztráció dátuma: 2007.12.18.
Utolsó belépés: 2011.04.21. 23:00
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

varca (2939) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.14. 11:23:56

Termékkód

1444301269

A vételárat a vevő saját bevallása szerint elutalta, de az a számlámra nem érkezett meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KaminoMunkavedelem (46) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.04. 08:19:10

Termékkód

1443287204

egyszer hívott, a megbeszélt időpontban nem jött, és azóta sem jelentkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ralston (651) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.10.31. 00:16:46

Termékkód

183503663

Amint a képen látható,eléggé szép,és nem agyonfeszegetett, minden tekintetben megfelelő , DE mint közölve volt és írva vagyon nem új , hanem használt. A meghirdetett termékem (lásd a képeken) egy nagyon jó állapotu használt készülék . De a vevő vadonatújat várt volna. Az ilyen esetekre javaslom mindenkinek , hogy mielőtt felelőtlenül licitál , körültekintőbben tájékozódjon, és kérjen kiegészítő képeket, ha szükséges.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

975484.Krisy85_v (144) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.11.20. 13:14:42

Termékkód

154968605

Esztétikai problémák miatt nemjött létre az üzlet! Amúgy korrekt becsületes ember!
Másik fél: Hát mit ne mondjak esztétika probléma!!! Ki részéről? -Megveszek egy teljesen új SOHA nem használt telefont majd kapok egy használt,karcosat. Aztán 1hét után megérkezik a csere készülék ami 1xer nem olyan 2xor félig magyar félig kinai,angol stb nyelvel és nem Versace!!! És még én hibáztam vagyis léptem vissza a vételtől kiadok 43 ezret akkor az a minimum,hogy a leirtaknak megfeleljen szerintem. Egyébként pozitiv volt a hozzá állásuk mindvégig de a hirdetésben szerepelteket vártam.. Sajnálom én nem érzem magam hibásnak.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.