kran75 (351) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 342 | 481 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 349 | 488 adásvétel |
| Az eladóként kapott 239 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az én hibámból nem jött létre.Sajnos elnéztem a cimkét.A kabátot tollkabátnak hírdettem,közben szintetikus töltelékű.Nagyon korrekt vevő,visszaküldte a kabátot,visszautaltam a pénzt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem megfelelő összetétel.Rugalmas, kedves eladó. Mérethiba miatt nem jött össze a vásárlást. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jött létre, nem vettem észre egy hibát, a vevő pozitívan állt hozzá, köszönöm. Sajnos nem lehet pozitív értékelést adni, pedig+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibámból történt, nem vettem észre egy hibát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"A kardigán nagyon szép állapotban van."
Eltekintve attól, hogy jelenlegi méretét egy túl meleg mosásnak köszönheti, amiben alaposan összement. A pulóvert ajándékba szántam, -így sajnos garantált volt a csalódás nekem, és a címzettnek is. Nem elegáns ilyen lényeges részleteket elhallgatni! Köszönöm.
Másik fél: Nagyon sajnalom,hogy nem felelt meg a vevönek a termek,es hogy nem jelezte rögtön,amit egy visszavasarlassal egyböl orvosolni tudtam volna.Nekem nem tünt,hogy a kardigan összement volna,ha megis,akkor sajnos elkerülte a figyelmemet.Azt valoszinübbnek tartom,hogy gyerekmeretre utalt az M-es meret,amit nem ismertem fel a termek feltöltesekor.A vevönek termeszetesen felajanlom,hogy visszaveszem a termeket,ha szeretne elni ezzel a lehetöseggel,kerem vegye fel velem emailben a kapcsolatot.Megegyszer elnezest a kellemetlensegert.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Margareta619 (636) (Vevő)
Semleges
2017.06.14. 20:35:39
2476726448
Minden maximálisan rendben volt. POZITÍV +++ Megbízható, rugalmas, gyors eladó, igényes, szép termék. Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lett jó a méret , de a szoknya nagyon szép volt, az eladó pedig nagyon korrekt !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
giselle1972 (2776) (Eladó)
Semleges
2014.07.04. 13:52:50
1902678173
A termék nem felelt meg a vevőnek .Kommunikatív,kedves :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
