cirmike85 (277) 99.29% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 279 | 299 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 34 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 315 | 335 adásvétel |
| Az eladóként kapott 259 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
robigolf (165) (Eladó)
Semleges
2016.05.14. 19:22:01
1966273412
Régen volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Régen voltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Útközben valahol elveszett a kedves vevő... :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Útközben valahol elveszett a kedves vevő... :)Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás vétel létrejött. Részemről rendben volt minden. (semlegest kaptam mégis)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
macika333 (425) (Vevő)
Semleges
2015.05.26. 14:03:48
2068599767
Csatlakozom az előttem értékelőhőz Ha semleges legyen semleges, de hogy nem zárult volna a tranzakció az azért pofátlanság! Igenis lezárult. Aljas és pofátlan dolog így próbálkozni a jutalék csalásának, de ez meg is látszik....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
surimartin (122) (Vevő)
Semleges
2015.05.25. 22:13:02
2074991231
Ha semleges legyen semleges, de hogy nem zárult volna a tranzakció az azért pofátlanság! Igenis lezárult. Aljas és pofátlan dolog így próbálkozni a jutalék csalásának, de ez meg is látszik a felfüggesztett profiljának! Akadékoskodó egyéniség, majd 4 napot vártam egy nyomorult számlaszámra, és ezt is két emel váltás előzte meg, és még van bőr a képén nem lezártként titulálni a vásárlást! A termék ki lett fizetve és meg is kaptam, igaz az eladó hibájából túl sokáig tartott... -----+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Az adásvétel nem jött létre"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Téves licitálás miatt nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gorzasattila (589) (Vevő)
Semleges
2015.04.25. 18:22:37
2058541643
Nem jött létre az én hibámból csak ajánlani tudom ............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semlegesre írta a visszajelzést, pedig másik alaplappal amit utána vettem jó a termék egy része az alaplapot leszámítva.A kommunikáció rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtam kommunikálni az eladóval, nem válaszol a levelekre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem értem a partner szerint mi nem jött létre - kifizettem,megkaptam a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomagolást és a lassú postázást leszámítva korrekt volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vetroistvan (440) (Vevő)
Semleges
2015.02.21. 14:52:58
2031168917
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
palzsolt196 (24) (Vevő)
Semleges
2015.02.18. 18:13:42
2033395565
Azért adtam semleges értékelést, mert az eladó kommunikációjával voltam elégedetlen.Az árut vasárnap ütöttem le,hétfőn utaltam az ellenértékét és 1 hét múlva sem jelzett magától vissza,hogy minden rendben van e.Én írtam neki.Szerencsére arra válaszolt.És rá még egy hétre jött meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendes és megbízható vaterás, de a tranzakció végül nem jött össze, mivel mégsem ez a típusú processzor felelt meg az elvárásoknak. Bátran ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem kezelte az alaplap.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
janoskrisztian (40) (Vevő)
Semleges
2014.12.16. 08:04:00
1997702312
Az eladó töürelmetlen volt, irtam neki hogy szeretném későbbre halasztani a vásárlást, amibe bele is ment, viszont idő közben akinek vásároltam volna visszamondta igy az adás vétel nem jött létre. Erre Adhatott volnaő negativot adott,Bár adhatott volna semlegest is, az ilyenek engem is kiméljenek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajovics_v (1906) (Vevő)
Semleges
2014.12.09. 18:50:03
2007313994
Sajnos néhány perccel korábban elkelt máshol! Az eladó nagyon korrekt módon felajánlott egy másik terméket jelentős árengedménnyel, de ez sajnos nem kompatibilis a fiam gépével! Mindenképp pozitív! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos pozitivat nem adhatok a rendszer kepessegei miatt, de ajanlom a vasarlot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikertelen adásvétel,félreértés miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A sikertelenség nem a vevő hibájából hanem a termék állapotának megváltozásából ered.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék állapota megváltozott.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vétel nem jött létre objektív akadályok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Krisztinaanyu (197) (Eladó)
Semleges
2014.07.27. 15:21:21
1932669584
Ne jött létre adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ne jött létre adásvétel!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre,fix áron leütöttem a terméket de azt időközben "eladták". Biztossan figyelmetlen volt,sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MetamorphMeister (202) (Vevő)
Semleges
2014.02.18. 09:21:23
1849084712
A termék sajnos tönkrement, a partner rögtön jelezte, így az adásvétel nem jött létre. Az eladónak csak POZITÍV értékelést tudok adni!!!! Teljesen megbízható, a vételárat azonnal visszautalta, korrekt partner, szívből ajánlom!! Max ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
chopperosmen (63) (Vevő)
Semleges
2014.02.17. 16:56:36
1849074851
Az eladó korrekt megbízható, az áru érvényessége lejárt. És ezért nem jött létre az adásvétel, így lett semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5535752.virjoe13 (32) (Vevő)
Semleges
2014.02.10. 20:13:14
1851538748
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cscscsabi (580) (Eladó)
Semleges
2014.01.12. 13:44:56
1844709809
Minden rendben. A méret nem volt megfelelő, de ettől csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Cintia156 (122) (Eladó)
Semleges
2013.12.01. 14:20:03
1834064987
Tévesen jelent meg az aukció. A vevő megértő volt! Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévesen jelent meg az aukció. A vevő megértő volt! Csak pozitív!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tfelsberg (72) (Eladó)
Semleges
2013.10.26. 13:04:01
1809977105
Véletlen licit volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valvehead (63) (Eladó)
Semleges
2013.09.26. 11:51:17
1784582906
Aug. 22.-én elküldtem a bankszámlaszámom, megbeszéltük, hogy küldi a vételárat. Válaszolt, hogy nemsoká utal. Szept. 4.-én írtam neki, hogy még nem utalt, most szept. 26. van és se pénz, se válasz nem érkezett. Tovább nem foglalkozom az üggyel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regina1999 (2496) (Eladó)
Semleges
2013.06.17. 17:11:30
1759911986
Sajnálom, hogy nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mégsem kérte a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a felni nem felelt meg az elvárásainknak,de az eladó korrekt volt. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
