Alfandre906 (232) 94.96% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 245 | 288 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 27 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 285 | 328 adásvétel |
| Az eladóként kapott 255 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék kifogástalan, az eladó kommunikációja minimális és lassú, a termék kézbesítése pedig borzasztó lassú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semlegest adok, a termékkel rendben volt minden! Ellenben túl hosszú volt a szállítási idő, a karácsonyi ajándéknak hirdetett áru január 6-án érkezett meg!!!! A szállítási idő a terméklapon így szerepelt: 2-3 hét (30-45 munkanap!) Na 2-3 hét max 21 nap nálam, a 45 munkanap meg 2 hónap! Azért van különbség! Régóta vagyok itt fent, soha nem adtam még pozitívon kívül mást, de a kommunikációja is támadó volt, nem megértő, nem segítő, amit talán joggal várna el az ember ebben a helyzetben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2 kisautó érkezett a rendelt 1 kamion és 1 kisautó helyett, ami nem korrekt. A probléma még nem oldódott meg, a semleges értékelés erősen jóindulatú, remélem lesz megoldás a gondokra. Valamint kiváncsian várom a 2 héttel későbbi rendelésem sorsát...látam azóta pár érékelést, sajnos akadtak gondok más esetben is. Remélem a jóindulat kölcsönös...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csuti-1975 (252) (Vevő)
Semleges
2014.01.01. 00:35:04
1833438584
A termék megérkezett, de nem is hasonlít a megrendelt kabáthoz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ugyanaz az értékelésem itt is, mint az előző terméknél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos, nem azt kaptam, amit megrendeltem, mert ahonnan az eladó rendelte elcsomagolták. Az eladó kommunikációjával, probléma megoldásával viszont maximálisan elégedett vagyok! Köszönöm a gyors reagálást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció egyéb okok miatt meghiúsult és értesítést sem kaptam róla.
Másik fél: Ha valaki nem reagál a levelekre,akkor milyen egyéb értesítést kellett volna kapnia????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó értékelésével szemben a tranzakció sikeresen létrejött, a termékért nem kellett külön jelentkezni, hiszen egyenesen az én címemre szállíttatta Kínából!
A termék minősége elég silány, konkrétan el van szabva; készítői talán egy gyorstalpaló varrótanfolyamot elvégeztek, de mást biztos nem.
Sajnos tipikus kínai "minőség".
Másik fél: Újabb érdekes adás-vétel.Nem jelentkezett,nem fizette ki,mégis megkapta??? :) Érdekes......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én nem kaptam e-mailt, Ő állítja irt, valószínű a levelező rendszer hibája miatt nem kaptam meg, eladta másnak, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Végül nem rendeltem meg a kabátot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7630316.Pipszy1 (0) (Vevő)
Semleges
2013.11.12. 12:32:16
1815202781
Nem jött létre az adás vétel :(
Másik fél: Nem jött létre,mert nem nem fizette ki a termék árát.Hm.És még én kapok semleges értékelést! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden renben ment
Másik fél: Ha minden rendben ment,akkor miért kapok semleges értékelést??? :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.............................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval nincs semmi probléma. Olajozottan zajlott minden, válaszolt a kérdésekre. A termékkel van gondom, egyáltalán nem azt kaptam, amire számítottam. Elég silány a minőség. Rendeltem már többféle árut Kínából és azokkal nem volt gond, de ez most pénzkidobás volt...
Másik fél: Kedves Niki!Nagyon sajnálom hogy elégedetlen a termékkel!Ezzel a kabáttal eddig mindenki NAGYON elégedett volt,nekem is nagyon tetszik,egy kimondottan szépen kidolgozott termék,sehol semmi kivetnivalót nem találtam sem én sem az eddigi vásárlóim.Lásd az értékeléseket!
Ha kéri,visszafizetem az árát!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peliszilvi (23) (Vevő)
Semleges
2013.10.18. 14:13:19
1798395113
A termék sajnos a mai napig nem érkezett meg.
Másik fél: Azóta megérkezett,sajnálatos hogy ilyenkor nem lehet korrigálni az értékelést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kommunikációval nem volt probléma, minden kérdésemre választ kaptam egyből! A termék viszont értékelhetetlen... Silány anyag, még a cipzár is gyenge minőségű! A feltett képeknek egyáltalán nem felel meg. Ebből is tanul az ember! Nem szabad olyan terméket vásárolni, amiről csak netes kép van feltöltve!
Másik fél: Nagyon sajnálom hogy elégedetlen a termékkel!!
Nagyon sokat eladtam már belőle,más oldalakon is hirdetem,ezerből talán két vásárlónak nem tetszett.
Bár a termék tökéletesen megfelel a képeknek-nekem is van belőle,viselem is:
TERMÉSZETESEN VISSZA UTALOM AZ ÁRÁT,NÁLAM MINDIG A VEVŐNEK VAN IGAZA!!!
Még egyszer nagyon sajnálom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag kínából érkezett, ez megmondom őszintén nálam már eleve furcsa volt, amikor az van megadva, hogy a termék származási helye, Anglia.
Ez semmiképp sem design kabát, hanem egy gatyi, a piaci minőség alatti felső. A zippzárját már most nem lehet felhúzni, annyira könnyű, műanyag. A kapucni bélése borzalmasan gagyi, hosszú szálú műanyag. Ahogy maga az egész felső. Nem ajánlom..
Másik fél: Igen,Anglia.A forgalmazó ezt jelöli meg származási helyként,de hol Angliából,hol Ausztráliából,hol Vietnámból,vagy USA-ból jönnek a csomagok.Az elosztó hely változó.Kínában készülnek,és szerintem nem gagyi,nem bóvli,bár kinek mi a bóvli.:(
Van aki többször is rendelt belőle,mert annyira tetszett neki,kért belőle más színben is.
Köszönöm a kedves szavakat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még nem érkezett meg a kabát,várom.Amint megérkezik javítom az értékelést.
Másik fél: A szállítási határidő 35-40 munkanap,de 2-3 hét alatt ideérnek a csomagok.Még messze nincs ok a türelmetlenkedésre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
véletlenül a rendszer 2 vásárlást rögzített, viszont én csak 1 db kabátra tartanék igényt!
Ha lehetne pozitívat adnék mindenképpen!!!!
Másik fél: Semmi gond.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bouchon13 (114) (Vevő)
Semleges
2013.09.06. 11:53:06
1798429817
Így volt, valaki elvitte a kabátot előttünk. Az eladó korrekt volt, maga sem értette hogy történt.Nem hibáztatom amiért nem kért személyit az illetőtől....
Másik fél: Így volt.:(
A "kedves" vásárló,aki miatt újra kellett indítanom ezt az aukciót,hetekig nem jelentkezett érte,majd-MILYEN A SORS!!!!-pont azon a napon elvitte a megadott címről,mint amelyiken te jöttél érte.El sem hiszem ezt azóta sem!!!(a párom adta oda,de mivel személyit,nem kérünk ilyenkor,valószínűleg én is oda adtam volna a hölgynek,abban a hiszemben hogy te vagy az:a 2. vásárló)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borsodi01 (273) (Vevő)
Semleges
2013.08.24. 20:18:33
1792515875
Meghiusult. De korrekt volt
Másik fél: Elnézést kérek,olyan hibát fedeztem fel a cipőn amit az aukció indításakor nem láttam,ezért nem tartottam volna korrektnek ha úgy adom át.Sajnálom!
Köszönöm a megértését!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Promolong (66) (Eladó)
Semleges
2013.06.05. 17:01:25
1755066749
Sajnos elkalkulálták magukat a termék méreteit illetően...nem férne el náluk a tálaló :-(
Másik fél: Kedves,korrekt partnert ismerhettem meg,nagyon sajnálom hogy nem jött létre az adás-vétel.Sajnos 10 centin múlt,nem tudtuk a lépcsőházból befordítani a bútort a mérete miatt.A termék gyönyörű,kívánok sok sikert kedves Promolong!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LUDOWIKA (548) (Eladó)
Semleges
2013.05.30. 21:41:21
1736187140
Ajánlva elsőbséggel adtam fel a szandit,a vevőm szerint nem kapta meg!
A posta szerint átvette a küldeményt!
Tudom igazolni, feladóvevénnyel és tudakozvánnyal!
Ennek ellenére a vevőm mégis ügyvéddel rendőrséggel fenyeget,ha nem utalom vissza a pénzt!
Biztos vagyok benne,hogy negatívat fogok kapni,pedig én nem hibáztam!
Másik fél: Én kapok semlegest?Átutaltam a pénzt,kb 2 hét múlva én hívom fel a hölgyet,hogy merre jár a csomag,mondja:holnap feladom.Újabb 2 hét múlva hívom,nem kaptam meg,adjon információt!Kikérte magának,náluk VPOP ellenőrzés volt,nem ér rá postára szaladgálni.(?????)Újabb 1 hét múlva ismét hívom,írok neki,már ellenséges a hangneme,ragszámot nem ad,ne zaklassam,MERT FELJELENT,Ő feladta a csomagom,biztosan hazudok,és megkaptam régen.Itt telt be a pohár.Se pénz,se termék,se ragszám,emelt hangnem.Kikérem magamnak!!Nem a pénzről szól a történet,hanem az elvről.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinastella (100) (Eladó)
Semleges
2013.05.26. 17:14:36
1756937396
A termék nem egyezett a vevő elképzelésével.
Másik fél: Nem felelt meg az elképzeléseimnek??????
Le volt törve a polc széléből,a felülete össze volt mindenhol karcolódva-nem enyhén-két polc elem annyira karcos volt,hogy a fekete szín helyett szürke volt...a hirdetésben az állt hogy enyhe karcok lehetnek rajta,ez így ebben a formában 1ft-ot sem ért meg nekem.És látom,hogy újból hirdeti,és most sem íja bele hogy valójában sérült a bútor.:(( Azt mondta,nem vagyunk egyformák,ennél rosszabbakat eladott már,és nem volt a vevőknek gondjuk a érülések miatt.Nekem sem lett volna,ha sérültnek hirdeti,és én ennek tudatában veszem meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hepburn78 (276) (Vevő)
Semleges
2013.04.24. 05:57:51
1740240008
Sajnálom,hogy így alakult.Lehetett volna az eladó egy kicsit körültekintőbb.
Másik fél: Igen,igaza van,pár órán múlt hogy nem tudtam időben levenni a hirdetést,nagyon sajnálom ha kellemetlenséget okoztam!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre....Sajnos...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aradmomo (1022) (Vevő)
Semleges
2013.03.06. 13:15:43
1721272610
Sajnos nem tudtam átvenni az árut, mert eladó rosszul hirdette meg. Egyébként kommunikatív, kapcsolatteremtő és kedves, úgyhogy ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
