sp075a (924) 99.36% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 930 | 2791 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 945 | 2810 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1109 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
laliabrai565 (76) (Vevő)
Semleges
2021.12.13. 14:07:27
3105196094
Sajnos csak személyes átvétel volt lehetséges amit késon vettem észre .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a licitálás után derült ki, hogy a termék nem tudja azokat a paramétereket amire nekem szükséges lett volna,ezért a vásárlás nem jött létre , amit az eladó megértően vett tudomásul, ezért Öt pozitívra értékelem. bekes111
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
randika666_v (3087) (Vevő)
Semleges
2016.07.06. 18:13:33
2259327974
köszönöm a nagy semmit! sosem fogom megérteni az ilyen embereket.Minek tesznek fel bármit is eladni,ha nem foglalkoznak vele.Emailt se olvas már 1hónapja......elnyelte a föld?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a partner többszöri igérete (mail) dacára nem sikerült összejönnünk...
Másik fél: A Vevő megkapta a terméket. köszönöm az adásvételt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az érme erősen karcos, ami a leírásban nem volt feltüntetve.
Másik fél: Igen, sajnos ezt az információt velem sem közölték,
a fénykép alapján azt hittem, hogy a
kapszula a ludas.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ua.mint az előbb
Másik fél: Dalma36 összesen 2 db negatív és 267 db pozitív értékelésre azt mondta, hogy nem kell neki a
termék. Egyetlen emailemre nem válaszolt, a megadott telefonszámon más érhető el. "a kifizetett terméket nem küldte el" -- a terméket késve, de megkapták. *** Dalma36 egyszerűen nem akart fizetni, leütni a tételt az megy, de válaszolni meg kifizetni az nem megy. Személyesen akarta átvenni, lehetséges lett volna. Postázni szintén tudtam volna, ha kéri,
akkor utánvéttel is, ha nagyon szükséges. "Az eladónak az előélete" -- na itt fejezzük be, mielőtt olyat mondok, hogy magam is megbánom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Előbb leírtak miatt
Másik fél: Dalma36 összesen 2 db negatív és 267 db pozitív értékelésre azt mondta, hogy nem kell neki a termék.
Egyetlen emailemre nem válaszolt, a megadott telefonszámon más érhető el.
"a kifizetett terméket nem küldte el" -- a terméket késve, de megkapták.
***
Dalma36 egyszerűen nem akart fizetni, leütni a tételt az megy, de válaszolni meg kifizetni az nem
megy. Személyesen akarta átvenni, lehetséges lett volna. Postázni szintén tudtam volna, ha kéri, akkor utánvéttel is, ha nagyon szükséges.
"Az eladónak az előélete" -- na itt fejezzük be, mielőtt olyat mondok, hogy magam is megbánom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladónak az előélete illetve a negatív értékelései miatt,illetve főleg annak indoklása miszerint a kifizetett terméket nem küldte el nem kívántam előre utalni
Másik fél: Dalma36 2 db negatív és 267 db pozitív értékelésre azt mondta, hogy nem kell neki a termék.
Egyetlen emailemre nem válaszolt, a megadott telefonszámon más érhető el.
"a kifizetett terméket nem küldte el" -- a terméket késve, de megkapták.
Dalma36 egyszerűen nem akart fizetni, leütni a tételt az megy, de válaszolni meg kifizetni az nem megy.
Személyesen akarta átvenni, lehetséges lett volna. Postázni szintén tudtam volna, ha kéri, akkor utánvéttel is, ha nagyon szükséges.
"Az eladónak az előélete" -- na ott fejezzük be, mielőtt olyat mondok, hogy magam is megbánom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket több, mint egy hónap után kaptam meg, különben minden rendbe ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Flohmarkt (282) (Vevő)
Semleges
2014.03.31. 11:32:44
1861951931
A terméket 23 nap elteltével kaptam meg. Kissé idegtépő volt, de végül minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
sp075a (924) 99.36%
2026.04.29. 21:34:07
