nagyko74 (249) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 250 | 278 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 258 | 286 adásvétel |
| Az eladóként kapott 263 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
3193494.olcsobbarkacs (97) (Vevő)
Semleges
2013.11.04. 08:12:17
1810924691
Nem felelt meg a termék az igényeimnek, másra számítottam. Viszont az eladó gyorsan reagál, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7573406.ruhatunde22 (1) (Vevő)
Semleges
2013.10.27. 17:15:21
1813611341
nemvolt olyan szín ami kellet volna, nagyon kedves és gyors ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyurmaboy (218) (Vevő)
Semleges
2013.10.18. 18:12:06
1806064388
Sajnos korházba kerültem,és ezért nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kommunkikatív eladó,sajnos a termékek nem érkeztek meg hozzá sem,így nekem sem tudta küldeni,de az árukat azonal vissza is utalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senkinek nem adtam még semleges értékelést,de úgy érzem most kell!A megadott és elutalt postaköltség több volt,mint a valós költség.A kapott áru is csalódás,mert a leírásban tunika volt,én pedig pólót kaptam.
Másik fél: Őszintén sajnálom. Utánajártam a dolognak, az történt, hogy a vevő a Vatera által kiszámolt összeget utalta(ahol a két db miatt egyesével számolta a postaköltséget) Mindenkinek megírom a leütés után, hogy mennyit utaljon, de ő szinte egyből leütés után írta, hogy utalt(a rossz összeget csak, akkor még nem tudtam) Az aukció nevébe meg bele van írva, hogy póló, ha nem biztos benne hogy jó, kérdezze meg a mért adatokat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
emeske888 (127) (Vevő)
Semleges
2013.08.05. 10:20:47
1770691529
Az eladóval elégedett voltam, de a terméken vagy egy kis lyuk, ami szerintem egy új címkés terméknél nem megengedhető, ezért asok semlegeset.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariposa526 (45) (Vevő)
Semleges
2013.06.26. 14:36:45
1762447280
e-mailben egyeztettünk úgy tudom és a mai napot jelöltem meg az utalásra. a mai napnak még nincs vége és eddig dolgoztam. sajnálom, hogy megbeszélésünk ellenére nem tudtál várni a megbeszélt időig. :(
Másik fél: A kedves vevő 23 napig nem utalt, majd mikor semlegesre értékeltem ő volt felháborodva. Jeleztem neki, hogy ettől függetlenül még megveheti, ha valóban szeretné a ruhát. Természetesen azóta is utal...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
