hellohawer_t (229) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pozitív értékelést érdemel, a rendszer csak semlegeset enged. A tranzakció az eladó hibájából kifolyólag nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibájából kifolyólag nem jött létre a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bostongergo (89) (Eladó)
Semleges
2012.07.17. 23:26:28
1611711332
Az adásvétel nem jött létre,egyéb okok miatt,de a partner nagyon korrekt,és megbízható! ezért őt +POZITÍV+ értékelem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb okok miattAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valaszcim1 (524) (Eladó)
Semleges
2010.09.07. 16:34:08
177223996
Vevő nem vette észre, hogy személyes átvételre volt meghirdetve az áru, és nem tudta elszállíttani.
Másik fél: Nem vagyok figyelmetlen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kedves vevő kitalálta pár nap elteltével,hogy nem kéri a terméket...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
957748.mobilmaniac (305) (Eladó)
Semleges
2009.10.31. 09:02:43
153790550
A vevő korrekt volt a termék viszont sajnos hibás,ezért visszavettem azt!
Másik fél: Így minden rendben van
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Toscano_a (292) (Eladó)
Semleges
2009.09.20. 13:12:46
151124888
Kommunikácíós hiba történt, aztán a vevő már nem kívánta átvenni a terméket!
Másik fél: Igen, kommunikációs gondok miatt az árut nem tudtam átvenni. Majd legközelebb mindenki figyelmesebb lesz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10339.charlesp (12) (Eladó)
Semleges
2006.12.16. 19:58:44
15131334
Esetünkben bizonyos okokból ugyan nem jött létre az üzlet, de ettől függetlenül korrekt, megbízható volt az egyeztetések során.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A licitált fagyasztó szállítása a nagy méret, a nagy távolság, és megfelelő gépkocsival rendelkező fuvarozó hiánya miatt nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,pontos vevő.Maximákisan ajánlom mindenkinek.Nekünk sajnos szállítási gondok miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk a szállítást megoldani,olyan sok lett volna afuvar,hogy nem érte meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
