csamuko01 (427) 95.91% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 446 | 482 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 83 | 88 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 19 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 548 | 590 adásvétel |
| Az eladóként kapott 549 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
aszeghalmi (113) (Vevő)
Semleges
2013.08.25. 16:18:02
1769958836
A vásárlástól elálltam és ezt meg is beszéltem az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ilcsikzoltan (14) (Vevő)
Semleges
2013.08.11. 21:34:43
1772675030
Gyors átutalás után nagyon sokat vártam válaszra és a termékre is. Végül is megérkezett az óra, ami megfelelt a termékleírásban szereplőknek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Atermék és a kommunikáció is selejtes !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6550132.Nusii13 (-2) (Vevő)
Semleges
2013.07.27. 21:45:38
1769953661
................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.yellowfish68 (139) (Vevő)
Semleges
2013.07.26. 12:55:16
1776388856
Az eladó a vásárlásom után inaktívá vált...A megadott elérhetőségeken sem tudtam elérni,így a vásárlástól elállok...Kár nem ért,ezért negatívat nem adok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kissgergo91 (11) (Vevő)
Semleges
2013.07.23. 13:12:30
1763771429
A számlaszám amit kaptam hiányos volt! Ezt jeleztem e-mailben, de nem kaptam meg a teljes számlaszámot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Roland39_a (16) (Vevő)
Semleges
2013.07.18. 19:05:02
1763940953
Köszönöm!Ennyi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egyszerűen nem tudom elérni, így utalni végképp nem merek, személyesen meg nem tudtam átvenni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nemethviki91 (54) (Vevő)
Semleges
2013.07.15. 13:10:18
1775363510
Miattam nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos pénzügyi problémáim lettek... így nem bírtam átvetni..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött létre de ajánlom!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rossz rossz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bucimaci333 (13) (Vevő)
Semleges
2013.07.10. 13:57:32
1769980826
Megfelelt csak egy kicsit lassan ment a postázás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudtuk a személyes átvételt megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kgyuri69 (1836) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 11:16:52
1769918858
sajnos nem tudtunk szem. átvételt megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék megérkezett, bár kicsit késve. Az 1-2 nap helyett lett 2-3 hét. De ettől függetlenül ajánlom mindenkinek! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a Magyar Postának köszönhetően a termék nem érkezett meg. De az eladó korrekt volt, folyamatosan lehetett kommunikálni vele és az összeget is megfelelően visszautalta a számlámra. Az eladót mindenképpen tudom ajánlani, de a szállítás módján kellene változtatni, mert sajnos a Magyar Posta a reklámjával ellentétben nem túl megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.111111111111111
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció nem jött létre, mert a termék nem felelt meg az elvárásaimnak. Az eladó rendes volt, mert a terméket végül visszavette és az árát kifizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyón ocsak cipöt küldöt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk értekezni. E mailt küldtem,kértem a bankkszámla számát,nem kaptam választ. Telefonszám is ki van kapcsolva. Biztos vagyok hogy jó vaterás, vagy az e mail nem érkezett meg,vagy nem tudom. Mindenféle képen semlegest tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem ért ide a termék, a posta elszúrta. A pénzt vissza utalta, korrekt eladó. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sürgős személyes átvételre lett volna szükségem, azonban ezt nem tudtuk megoldani, egyébként korrekt és megértő vaterás +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szivasferi (30) (Vevő)
Semleges
2013.06.30. 21:35:38
1757943152
Kontakt és kommunikációs problémák miatt az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ebben az értékelésben egyeztünk meg, szerintem jobban jártunk volna ha tartjuk magunkat a megállapodáshoz. Nem a képen szereplő terméket kaptam, nem nevezném a terméket Converse replikának, csak egy ragasztott tornacipő. De a pénzt visszakaptam, rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ugyan az adásvétel nem zárult le, de az eladó segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
blankaanna (205) (Vevő)
Semleges
2013.06.29. 15:49:20
1754347934
Sajnos a terméket vissza kellett küldenem,mert semmi köze nem volt a képen látható cipőhöz.Nem szép dolog a vásárló félrevezetése.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem az a cipő volt, amit meghirdetett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senkinek nem ajánlom! A termék meg sem közelíti a képen szereplőt. A címke magától leesik, leválik. Buktam az árát, a cipő hordhatatlan. A szállítási idő sem felelt meg a leírtaknak. Az utalás követő nap postázás helyett, egy héttel később lett postázva. Szeretném visszakapni az árát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem felelt meg az elvárásaimnak, visszaküldtem, és visszakaptam a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg az elvárásaimnak, visszaküldtem, és visszakaptam a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ToySoldierIndex (26) (Vevő)
Semleges
2013.06.24. 10:07:00
1761647966
Nem a képeken látható terméket kaptam meg,amiért az általam fizetett összeget is soknak találom. Az elado egyebként segitokesz.gyors és kommunikativ volt! Ezert kap tolem semleges értékelést!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom ,hogy nem volt előre öszinte a termékkel.Nagyon gyenge minőséget küldött,még másalatnak sem felelt meg.Rendkívül nehezen lehetett kapcsolatba kerülni az eladóval .Egy pozítiv az eladó személyében ,hogy elismerte a hibáját " ELCSÚSZTAM ". Ezért csak semlegest adok és nem negatívat.A cípőit nem ajánlom senkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom ,hogy nem volt előre öszinte a termékkel.Nagyon gyenge minőséget küldött,még másalatnak sem felelt meg.Rendkívül nehezen lehetett kapcsolatba kerülni az eladóval .Egy pozítiv az eladó személyében ,hogy elismerte a hibáját " ELCSÚSZTAM ". Ezért csak semlegest adok és nem negatívat.A cípőit nem ajánlom senkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom ,hogy nem volt előre öszinte a termékkel.Nagyon gyenge minőséget küldött,még másalatnak sem felelt meg.Rendkívül nehezen lehetett kapcsolatba kerülni az eladóval .Egy pozítiv az eladó személyében ,hogy elismerte a hibáját " ELCSÚSZTAM ". Ezért csak semlegest adok és nem negatívat.A cípőit nem ajánlom senkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termék nem olyan volt mint ami a leírásban szerepelt! Ennek ellenére a partner okés volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tulajdonképpen az áruval rendben volt minden, csak nem fehéret kaptam, amiről a licit szólt, hanem feketét és nem tudom, hogy miért. Próbáltalak telefonon elérni, de nem tudtalak. Megtartom a szemüveget, csak küldésnél figyelj oda légyszi, mert ebből probléma lehet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó késve küldte el az árút a csomagolás elég slendrián volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SztruharD (104) (Vevő)
Semleges
2013.06.19. 19:09:55
1760017562
A terméket megkaptam!köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.katjaa001 (478) (Vevő)
Semleges
2013.06.19. 10:50:45
1754981351
Szóval egy fehér Converse rövid szárú cipőt vettem a lányomnak, de senki más ne tegye!! A termék teljesen rossz minőségű, a márkajelzés egy rosszul felragasztott matricával volt rajta, ami már a csomagolásból kivételkor félig le volt esve. Ráadásul a talpába Torna felirat volt a Converse helyett, olyan gagyi, hogy ilyet még életembe nem láttam! Nehogy vásároljatok ilyet, csak problémátok és dupla postaköltségetek lesz vele, mert nem véletlenül nem lehet személyesen átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katjaa001 (478) (Vevő)
Semleges
2013.06.19. 10:45:35
1754981333
A termék teljesen rossz minőségű, a márkajelzés egy rosszul felragasztott matricával volt rajta, ami már a csomagolásból kivételkor félig le volt esve. Koszos volt egy helyen az egyik cipő, amiről kiderült, hogy alapból ilyen, nem a tárolás miatt lett piszkos. A talpa kb. 1 hét használat után kezdett leválni, stb... Szóval nagyon rossz minőség, még ezt az árat sem éri meg!! Az eladó nem adja akkor postára a csomagot amikor ígéri, csak jóval később. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petifex186 (22) (Vevő)
Semleges
2013.06.16. 08:13:54
1760040773
végre megkaptam! telefonon elérhetetlen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás rendben lezajlott teljesen zökkenőmentesen. Szóval ebből a szempontból teljesen pozitív. Ugyanakkor az óra egy nagyon gyenge replika és ez az infó sehol nem volt feltüntetve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jgeza70_v (188) (Vevő)
Semleges
2013.06.13. 23:12:05
1761611936
Nem tetszett a termék de az eladó vissza utalta a termék árát! Korrekt minden tekintetben! UI: készíts egy fotót a termékről is "ez jó tanács"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladóval nem lehet felvenni a kapcsolatot, 2 hetet vártam míg megérkezett a termék, telefonon nem lehetett elérni, email-re is csak napokkal később válaszolt. Nem akkor adta fel, amikor írta... csak egy héttel később ( ez az azonnali postázás ) A termék gagyi...még a kínai is jobb minőség ennél, a logó valami ócska ragasztott anyag.... szóval Én nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem adok negatívot, mert megérkezett a termék. Egyébként, az eladóval nem lehet felvenni a kapcsolatot, 1 hetet vártam míg megérkezett a termék, telefonon nem lehetett elérni, email-re is csak napokkal később válaszolt. A termék gagyi. Én nem egy 3 pálcás műanyag szemüvegre számítottam, hanem legalább egy korrekt hamisítványra ha már ezt se tüntette fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.