henie1 (819) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 819 | 1118 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 821 | 1120 adásvétel |
| Az eladóként kapott 175 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó nagyon kedves, kommunikatív és gyors. Sajnos a leírásból hiányzott, hogy a naci eléggé bolyhos, a pulcsi viszont valóban tündéri és hibátlan!
Másik fél: Sajnálom,nem állt szándékomba becsapni!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dagi99_2007 (1433) (Eladó)
Semleges
2010.09.24. 09:50:07
1174031323
A terméket megkaptad,átvetted a posta szerint,de még csak annyit sem tettél meg hogy írj egy sort hogy megkaptam vagy akármi.
Másik fél: Még Te vagy vérigsértve,hogy nem írtam hogy megkaptam a felsőt.Akkor mikor kellett volna egy halom email,telefont megtettem feléd!!Légy boldog az értékeléseddel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
