szilvas16 (1101) 99.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1108 | 2223 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 36 | 61 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1151 | 2292 adásvétel |
| Az eladóként kapott 872 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsofihercegno6 (272) (Vevő)
Semleges
2017.11.20. 10:52:56
2537077439
nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2017.08.25. 20:24:06
2512584410
Visszamondta a rendelést. A postaköltséggel volt gondja, pedig az aukciónál egyértelműen szerepelt, csak valószínűleg nem olvasta el a leírást!
Másik fél: Az aukciónál az ingyenes házhoz szállítás volt feltüntetve,leütés után a vatera se számolt fel házhozszállítási díjat,majd e-mailban közölte az eladó,hogy erre a termékre nem vonatkozik az ingyenes szállítás,így nem tartottam rá igényt.Szerintem jogosan...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2017.08.08. 20:26:16
2512584371
Visszamondta a rendelést!
Másik fél: Az aukciónál az ingyenes házhoz szállítás volt feltüntetve,leütés után a vatera se számolt fel házhozszállítási díjat,majd e-mailban közölte az eladó,hogy erre a termékre nem vonatkozik az ingyenes szállítás,így nem tartottam rá igényt.Szerintem jogosan...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rokagomba82 (141) (Eladó)
Semleges
2016.05.14. 16:06:58
2241436301
a termék elveszett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék elveszettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó több terméket hirdetett meg 1 Ft-ról. Én 2-re adtam le a licitemet. Egy órával a lejárat előtt töröltette a magasabb villámáron meghirdetett 16 db-os ruhacsomagot, ami akkor még 1 Ft-on állt, úgymond "ráömlött a hypo". Miután közöltem ,hogy így nekem nem éri meg a postaköltség, elkezdett fenyegetőzni. Havonta egy aukciót lehet törölni, így attól nem lett hitelesebb, hogy volt már 1 Ft-osan lezárt aukciója. Ha 1 Ft-ért akartam volna, annyi lett volna a licitem, és nem közel villámár.
Másik fél: A vevő mivel nem 1 ft-ért nyerte meg a nadrágokat,így nem tartott rájuk igényt.Én nem fenyegetőztem,csak annyit írtam,hogy a vatera szabályai szerint megnyerte a terméket,így köteles kifizetni.Ha nem,akkor negatívval zárom az aukciót.Ez meg is történt.Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a könyv elejéről hiányoznak az oldalak!
Másik fél: Az érdekes,mert nem használt a könyv(ugyanis a fiam nem szerette mert szerinte "lányos",szóval sose olvasta...)Csak állt a polcon ezért is adtam el.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feherne53 (667) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 10:53:15
1924220810
sajnos az üzlet nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxflex02 (709) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 07:38:03
1921398416
Sajnos a terméket nem tudta az eladó átadni, mert elköltözött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxflex02 (709) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 07:37:46
1921395527
Sajnos a terméket nem tudta az eladó átadni, mert elköltözött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxflex02 (709) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 07:37:26
1921391327
Sajnos a terméket nem tudta az eladó átadni, mert elköltözött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxflex02 (709) (Vevő)
Semleges
2014.07.24. 07:36:58
1921382762
Sajnos a terméket nem tudta az eladó átadni, mert elköltözött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Költözés miatt nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Költözés miatt nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Költözés miatt nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Költözés miatt nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PNikitaaa (718) (Vevő)
Semleges
2014.07.03. 21:21:29
1921391960
Költözés miatt nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emerke888 (291) (Vevő)
Semleges
2014.07.03. 09:52:37
1921393505
Nem adta át a terméket költözésre hivatkozva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emerke888 (291) (Vevő)
Semleges
2014.07.03. 09:52:21
1921393067
Nem adta át a terméket költözésre hivatkozva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emerke888 (291) (Vevő)
Semleges
2014.07.03. 09:52:03
1921392881
Nem adta át a terméket költözésre hivatkozva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emerke888 (291) (Vevő)
Semleges
2014.07.03. 09:51:22
1921390424
Az eladó köétözésre hivatkozva ne adta át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre, oka a következő: 2014.június 20.-ától megnyert termékeket nem tudom átadni,mivel elköltöztünk.Letörölni nem tudom a vateráról,átadni és postázni NINCS lehetőségem 380 km-erre tőlem vannak a termékek.Köszönöm a megértést!!!!!!És elnézést a kellemetlenségért!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megfelelt a leírásnak az áru,kikérem magamnak az általa leírtakat,lehet hogy használt,de nem kukába való volt.Gondolom ő egy zsák szalonállapotú ruhát várt volna ilyen minimális összegért vagy nem is tudom...De azért arra lett volna esze,hogy a vételárat visszakéri tőlem,plusz a ruhák is ott maradtak volna...hát persze.Nem érdemes vele üzletet kötni,kötekedő,rettenetesen rosszindulatú partner.Senkinek nem ajánlom!!!
Másik fél: Foltos,szakadt ruhákat adott el és még én vagyok a hibás,amiért másnap utaltam a vételárat.Most kb 2 perc alatt válaszolt az értékelésemre,mikor írtam neki és számon kértem tőle,hogy akkor miért rossz állapotú ruhákat adott el,arra 1 hét után se volt hajlandó válaszolni,mondván nem ül egész nap a gép előtt...remélem a jövőben senki nem vásárol tőle,hacsak nem akar rossz minőségű termékeket!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Igen elkelt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: máshol elkelt a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jobb állapotúra számítottam
Másik fél: Ez a felső kb egyszer volt rajtam,de a kedves vevőnek nem volt új így nem felelt meg!!!!Szégyellje magát,ha nem jók a használt ruháim akkor vegyen újat!!!!Üzletrontó!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a felső alja kicsit kinyúlott állapotú
Másik fél: Ez nagy méret nem nyúlott!!!Meg kellene nézni a mért adatokat vásárlás előtt!!A "nagyságos asszony" 6 termékemet is megvette egyik se felelt meg neki,mert hogy nem újak.HASZNÁLT termékekről beszélünk.Aznap pont egy másik vevőnek 13 db ruhát adtam fel és nem kötött bele egyikbe se!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jobbra számítottam.
Másik fél: A "nagyságos asszony" 5 termékemet is megvette egyik se felelt meg neki,mert hogy nem újak.HASZNÁLT termékekről beszélünk.Aznap pont egy másik vevőnek 13 db ruhát adtam fel és nem kötött bele egyikbe se!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Winnie25VN (244) (Eladó)
Semleges
2014.03.05. 10:05:16
1861431275
Teljesen korrektül tájékoztatott, hogy nem tart igényt a termékre, mert már kapott egyet ajándékba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben kapott egy hasonló terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
parazita23 (49) (Vevő)
Semleges
2013.10.13. 20:58:22
1803349148
Nem tetszett a készülék .Azért nagyon köszönöm nagyon jó eladó és becsületes !!!!!!Köszönöm!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jollanda1_a (108) (Vevő)
Semleges
2013.08.28. 14:23:21
1771517438
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszika82_v (173) (Vevő)
Semleges
2013.08.24. 11:41:27
1780757444
A termék rendben volt,a szállítási költséggel voltak problémák. Kérdeztem az eladót,hogy mennyi a postaktg,ő 955 ft-ot írt.Sokalltam,de átutaltam. Amikor megérkezett a termék,a csomagoláson 675 ft volt a bélyeg összege.Írtam az eladónak rögtön, de ő egy hét után válaszolt, és kérte fotózzam le a csomagolást, bizonyítva az igazamat.Közöltem, hogy nincs meg,de az ajánlott szelvényen rajta van.Azt mondta, nem ő adta fel a csomit és a szelvény sincs meg, a különbözetet nem kaptam vissza.Ez nem fer
Másik fél: A vevő azt állította,hogy a posta díja olcsóbb volt,mint ahogy én feladtam,kértem fényképezze le és visszautalom a különbséget,ő nem tudta lefényképezni,mivel már nem volt meg a csomagolás,én ha állítok valamit,akkor valamiféle bizonyítékot tudok felmutatni,különben hogyan igazolom az állításomat?mivel szerencsésen megkapta a csomagot így én nem tárolgatom a feladóvevényt(de nem is én állítottam nem is nekem kell bizonygatnom az igazamat).Így akár visszakérhette volna az egész posta díját,mivel "szerinte annyi volt"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drbubo8989 (620) (Vevő)
Semleges
2013.07.01. 22:34:07
1768054097
Sajnos utólag derült ki, hogy csak 1db spicc van a bothoz, ezért elálltam a vásárlástól. Az eladó korrekt volt és sikerült megbeszélnünk a dolgot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Znasa035 (769) (Eladó)
Semleges
2013.06.23. 13:31:10
1768310198
kérlek neharagudj a semlegesért de sajnos miattam nemjött létre az adásvétel mert külföldre utazom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: miattam nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Moncsicsi13 (262) (Vevő)
Semleges
2013.02.07. 11:42:15
1694685713
Állítólag az eladó nem találta!!! Hát legyen! Szívem szerint negatív, de 1 Ft-ért lett volna az enyém! :( (Hozzáteszem ezzel az eladó is tisztában volt)!!!! :))) Tételezzük fel, hogy így van, ezért semleges....
Másik fél: Nem állítólag hanem tényleg nincs meg!!!Ja és a többi 1 ft-ost elküldtem csak ezt az egyet nem,és bocsánatot kértem levélben előre szóltam hogy nem találom!!!pénzébe nem került a kedves vevőnek!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovacsGabriella58 (149) (Vevő)
Semleges
2013.01.20. 08:29:28
1688977904
Drága volt a posta költség ezért nem vettem meg
Másik fél: Nem én tehetek róla előre kellett volna érdeklődni!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció gyorsan lezajlott, de a kabáton minőségi hibák voltak, melyet az eladó nem jelzett, és a képen sem volt látható.
Másik fél: Sajnálom én nem vettem észre hogy hibás lett volna a termék!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció gyorsan lezajlott, de a kabáton minőségi hibák voltak, melyet az eladó nem jelzett, és a képen sem volt látható.
Másik fél: Sajnálom nem vettem észre,hogy hibás lett volna a termék!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először kedves volt: két 3.000 Ftos ruhát vettem tőle, engedett az árból, 6 napot várhattam a fizetéssel. Aztán jött a meglepetés: a posta több volt, mint amit mondott. A ruhákat egy vékony papírba tekerve küldte, nylon nélkül. Mindkét ruha foltos volt, az egyiken két nagy szálhúzódás. A hibákat lefotóztam+leírást küldtem. Felajánlottam, hogy állom a postát, visszaküldöm a ruhákat, legyen kedves visszautalni a vételárat. Válasz: ő nem foltosan küldte a ruhákat, nincs garancia. Jól pórul jártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Először kedves volt: két 3.000 Ftos ruhát vettem tőle, engedett az árból, 6 napot várhattam a fizetéssel. Aztán jött a meglepetés: a posta több volt, mint amit mondott. A ruhákat egy vékony papírba tekerve küldte, nylon nélkül. Mindkét ruha foltos volt, az egyiken két nagy szálhúzódás. A hibákat lefotóztam+leírást küldtem. Felajánlottam, hogy állom a postát, visszaküldöm a ruhákat, legyen kedves visszautalni a vételárat. Válasz: ő nem foltosan küldte a ruhákat, nincs garancia. Jól pórul jártam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, kapcsolattartó eladó, de sajnos az átvétel nem valósult meg. Személyesen szerettem volna átvenni a terméket, ahogy korábbi vásárlásaim során is, de sajnos most az eladónak nem állt módjában ezt megvalósítani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyiking51 (382) (Vevő)
Semleges
2012.03.28. 14:15:12
1549331912
Postaköltséget többet számol mint valójában,tőllem is visszakérik ha így van.sajnos semleges értékelést kell adjak.
Másik fél: Tökéletes állapotú táskát kapott 1 ft-ért a postával kapcsolatban te kérdezted hogy bele fér-e 915 ft-ba én írtam hogy igen visszautaltam volna a különbözetet ha vártál volna annyit hogy kijöjjek a kórházból!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyiking51 (382) (Vevő)
Semleges
2012.03.28. 14:14:06
1549042613
Sajnos a fürdőruha nyúlott ,agyon használt.Postaköltséget többet kért mint valójában volt.1 ft-os termék volt az igaz de a leírás nem felelt meg a valóságnak.
Másik fél: Én itt vettem 1.000ft-ért egyszer sem használtam érdekes én nem találtam nyúlottnak,te 1 ft-ért kaptad meg mégis semleges értékelést adsz!!Igazságtalan vagy szégyelld magad!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
méret probléma miatt
Másik fél: Hogy nem lett jó a méret arról nem én tehetek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1454802.ferenckee (21) (Vevő)
Semleges
2011.12.04. 13:23:41
1471735182
A csizma egyik párja használhatatlan! Becsapott az eladó! Senkinek sem ajánlom!!!!
Másik fél: 1 ft-ért kapott egy csizmát,utána meg rágalmaz!!!Semmi baja nem volt amikor elküldtem,nem keresett meg hogy beszéljük meg,nem küldött fényképet az esetleges hibáról(mivel nem is volt)szeptemberben küldtem el a csizmát és decemberben jut eszébe hogy hibás volt!!Ez is érdekes....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
juszuf011 (239) (Vevő)
Semleges
2011.11.14. 15:01:25
1495542866
Nem jött létre az üzlet,az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
