Horvathne01 (577) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 576 | 769 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 589 | 782 adásvétel |
| Az eladóként kapott 314 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dédestapolcsány (3677) (Eladó)
Semleges
2017.06.21. 09:43:43
2484109160
sajnos volt egy pici lyuk a pulcsi szegélyénél így a vevő vissza küldte a terméket, a vételárat visszautaltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A bőrdzseki velúr. Még rá is kérdeztem, valódi BŐR-e. Valódi, csak hasított, ennek megfelelően kopott is. Ha én koptattam volna ki ennyire, épp leselejtezném. Nem ismertem a "postán maradó" ajánlott küldemény kifejezést, ezért egy héttel később jutottam csak hozzá. Vártam az értesítőt a postáról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, mivel a termék már nem volt meg, de erről az eladó időben, korrekt módon tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zafirka11_t (4797) (Eladó)
Semleges
2015.10.15. 16:03:45
2124651029
A cipő méretezése nem felelt meg. A vevő régi kedves visszatérő vásárlóm akit mindenkinek szívesen ajánlok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Makvirag4 (593) (Vevő)
Semleges
2015.10.11. 07:31:57
2131751651
A taska szep, es meg hordhato, de mivel nagyon vekony anyagu es az aljan korben be van repedezve az anyag (8-10db 3mm-2cm), par hordas utan szerintem ki is fog szakadozni. Ezekrol a repedesekrol mindenkeppen kellett volna info.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rika35_v (1173) (Eladó)
Semleges
2015.02.20. 15:13:42
2030136743
............
Másik fél: Semleges értékelést én adhatnék,02.02-én (hétfőn)leütöttem a terméket,kértem hogy időre kellene (következő hét péntekre)mert ajándékba szánom.Kedden reggel utaltam,megírtam másnap a számlán lesz a pénz,kérem postázza.Aznap még írt hogy nincs a számlán a pénz visszaírtam,hogy papír alapon utalok ezért kapja meg másnap a pénzt.Onnantól síri csend 3 emailt írtam semmi válasz,majd több mint egy hét után pénteken megérkezett (előtte nap postázta)Ő kiköti hogy két-három nap van utalásra de visszafele már nem működik a dolog,hiába kéri az ember hogy sürgős!Tanulság,előtte az eladó értékeléseit érdemes elolvasni,másodszor semlegest kell adni nem pozitívat ahogy én tettem,nem érdemes!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36567184 (-10) (Vevő)
Semleges
2014.06.24. 22:59:56
1893320021
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
styleonlinev (3386) (Eladó)
Semleges
2014.01.20. 12:20:41
1818067496
Rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ankamari (2259) (Eladó)
Semleges
2013.11.03. 07:26:29
1812035687
A vevő gyors és megbízható ....a terméket utólagos hiba miatt nem adtam el mégsem neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hibásnak bizonyult ezért mégsem adtam el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OK ?!?!?!?!?!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
16702990.corina81 (107) (Eladó)
Semleges
2012.09.26. 08:16:55
1641516455
Most ez valami vicc? Nem értem miért kaptam semlegeset, se a sarkának, se a talpának nem volt semmi hibája, nem volt hordva, mert nekem kényelmetlen volt. Nem célom senkit átverni, de köszönöm a kedvességed.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shoemanichu (3352) (Eladó)
Semleges
2012.06.21. 08:56:48
1584352328
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mert a rendszer nem engedi, de mindenképpen POZITÍV. Sajnos a meghirdetett termék nem volt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt meg a meghirdetett termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
