gpswebshop (174) 99.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem voltam megelégedve a az áru átadásával. Kicsit akadozott, de a végén rendbe volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elfogadhato,de nem a legjobb.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt,de lassan ment,viszont megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.osztjonapot (171) (Vevő)
Semleges
2008.06.03. 08:33:11
69511260
Több, mint 2 hétig vártam, míg végre megkaptam a kifizetett árut, de végül megjött. Nagyon lassú!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru működő, új és rendben megérkezett a számlával egyetemben, ezzel nincs gondom. Az eladó is korrekt, segítőkész. A gondom az, hogy a termék NEM Budapesten van (ahogy írta) hanem vidékről, tetemes költséggel és 2 nap alatt érkezik fel Budapestre. Ahogy az értékeléseket olvasom (utólag) ez nem csak engem zavart az ügyvitelben. A termékleírás ellenére garancialevelet csak utólag, kérésre küldte el. Sajnos a készülék egy hét elteltével elromlott így ez megnehezítette az ügyintézést. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Végére megoldódott minden probléma!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
apriliamester (28) (Vevő)
Semleges
2008.05.14. 13:06:08
67513110
Hamar megérkezett az áru , rendben ment minden, Kivéve hogy:
1,nem kaptam számlát róla
2,nincs így garanciapapír sem
Tekintve hogy új árut vásároltam ez elég kellemetlen!!!
Másik fél: Thanks and Best Regards
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, időben ott volt a cucc, bár a postaköltség duplája volt az áru értékének, ami negatívan hatott, amiről elfelejtett szólni!!!
Másik fél: Thanks and Best Regards ! gpswebshop
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majd legközelebb. ++
Másik fél: Méretbeli problémák. de ezt már leírtam +
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd legközelebb.++
Másik fél: sajnos nem jó a méret. ez eladó korrekten visszavette a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
no comment
Másik fél: Best Regards !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az igaz,hogy bontatlanul vettem át a terméket,de annak szoftvere,főleg a free map/térkép/nem müködik azt irja ki a telepitésnél a szoftver sérült.Maga a vevő kifogástalanul müködik tisztelettel Nagy István
Másik fél: Thanks and Best Regards !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
512354.gabbanazsolt (119) (Eladó)
Semleges
2008.03.29. 21:13:39
54153368
időpont egyeztetés hiánya
Másik fél: sajnos időpont egyeztetések miatt nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
512354.gabbanazsolt (119) (Eladó)
Semleges
2008.02.11. 12:07:41
50432394
A kedves vevő ajándékba szánta volna a telefont és doboz kellett volna hozzá ami sajna nem volt.de a hirdetés szövegében sem szerepelt! Máskor jobban figyelj! Amugy korrekt és barátságos!
Másik fél: Sajnos figyelmetlen voltam és nem kérdeztem rá h van e doboz a telefonhoz mert ajándékba szántam volna. Ezért elnézést kérek ! az eladó nagyon rendes és megértő volt! igy csak Ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
