BGAME96 (845) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 845 | 1387 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 858 | 1400 adásvétel |
| Az eladóként kapott 310 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Algernon17 (42) (Eladó)
Semleges
2016.12.29. 18:35:03
2387690894
Valóban későn válaszoltam, így már nem volt aktuális a vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valóban későn válaszoltam, így már nem volt aktuális a vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos kicsit zűrös időszak volt nekem, elnézést kérek, hogy nem jelentkeztem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cseszter75_v (6) (Vevő)
Semleges
2012.02.14. 13:50:12
179001488
Minden rendben volt.
Másik fél: Kedves Cseszter! Köszönöm, hogy másfél év után egy semlegest bírtál küldeni!!! Gratulálok, nagyon korrekt vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csicsike35 (33) (Eladó)
Semleges
2011.07.18. 21:39:31
1464883806
A vevő egyértelműen pozitív értékelést érdemel. Igen korrekt és együttműködő. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1429001.drotitifi (8) (Vevő)
Semleges
2011.02.05. 06:28:42
186210518
hát ez nem egészen igy van mert jeleztem a problémámrol amit meg is beszéltunk de történtek után nem volt idöm rendezni elég sok mindent
Másik fél: persze, amikor én telefonáltam, minden alkalommal újra ígérgettetek, de nem történt semmi! ennyit erről... de hogy ráadásul még létre is jött volna az adás-vétel?! még fizessek rá jutalékot is ??? köszi szépen !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
miattam nem történt meg az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FrakySuzuki (-1) (Vevő)
Semleges
2010.01.31. 15:03:02
158443858
Még nem jött létre miattam, mert megaszakadt a munkaviszonyom időközben! Telefonon egyeztettem az eladóval!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
288856.kult99 (195) (Eladó)
Semleges
2009.11.24. 15:34:25
156175962
Körültekintő, korrekt partnernek tűnik, ajánlom. (Az értékelésem semleges lehet csak, mert nem jött létre az adásvétel egy félreértés okán)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: FélreértésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mese29_a (1238) (Eladó)
Semleges
2009.06.18. 17:11:08
145981445
Jeleztem, hogy nem látom az utalást, ahogy hozzám megérkezett, én küldtem a cipőt.
Másik fél: Érdekes, hogy eddig vártál az értékeléssel... megjegyzem nem utaltam, hanem befizettem a számládra, még aznap írtam róla emailt is, de sajna azt sem olvastad, majd az elsőbbségi postát is egy hét csúszással sikerült feladni, ráadásul a többszöri megkeresésemre sem válaszoltál vagy csak félig... Nem kell bevállalni csak annyit, amennyit meg is tudunk tenni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
379036.josti77 (1207) (Eladó)
Semleges
2009.02.07. 18:48:23
120046878
Sajnos nem felelt meg a vevőnek az áru minősége.
Másik fél: Én rögtön fizettem, az, hogy nem eredeti a terméked nem engem minősít! Látom, már másnak is feltűnt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt kicsi kavar az usb kábel átvételét illetően, de amúgy minden rendben zajlott, korrekt partner.
Másik fél: Ha korrekt a partner, nem szokás semlegest adni! Látszik, hogy még nem volt dolgod valódi "kavar"-ral... Az, hogy az első találkozásnál kimaradt a csomagból a kábel, véletlen volt és elég gyorsan korrigáltuk, Neked is megfelelő módon...akkor miért a semleges?!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semmi gond nem volt,másik termék helyett erre licitált a vevő.De a többi terméknél minden rendben ment.Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
