komi71 (11) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a tapasztalataim nem túl jók. Az utalásra 4 hetet vártam, a postaköltségre még 1 hetet pluszban. A kommunikáció nehézkes. A hangnem kioktató. Remélem mások nagyobb sikerrel járnak. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tapasztalataim nem túl jók. Az utalásra 4 hetet vártam, a postaköltségre még 1 hetet pluszban. A kommunikáció nehézkes. A hangnem kioktató. Remélem mások nagyobb sikerrel járnak. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BaratiAron_v (22) (Eladó)
Semleges
2008.03.26. 07:45:28
58900990
A termék sajnos hibás volt, elküldés előtt elenőriztem és emiatt nem került sor az elküldésére postai úton ahogy azt a vásárló kérte. A vevő a licit után azonnal jelentkezett és a vételárat átutalta. A pénz megérkezet melyet azonnal vissza is utaltam a vevőnek. A vásárló korrekt és gyors volt, csak ajánlani tudom. A termék meghibásodásárol a licit lezárása után győződtem meg és igy nem volt értelme elküldeni. a terméket helyttesíteni sajnos másik termékkel nem áll módomban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hibás voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BaratiAron_v (22) (Eladó)
Semleges
2008.03.26. 07:44:47
58901989
A termék sajnos hibás volt, elküldés előtt elenőriztem és emiatt nem került sor az elküldésére postai úton ahogy azt a vásárló kérte. A vevő a licit után azonnal jelentkezett és a vételárat átutalta. A pénz megérkezet melyet azonnal vissza is utaltam a vevőnek. A vásárló korrekt és gyors volt, csak ajánlani tudom. A termék meghibásodásárol a licit lezárása után győződtem meg és igy nem volt értelme elküldeni. a terméket helyttesíteni sajnos másik termékkel nem áll módomban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hibás voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
