vadas68 (438) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 439 | 501 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 449 | 512 adásvétel |
| Az eladóként kapott 314 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
6428628.TheRaven_a (2) (Vevő)
Semleges
2013.08.05. 18:53:45
1776171899
Nem történt adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6562434.gordeszka12 (-3) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 12:54:30
1770347564
Nem kellet és nem is vedtem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak elöleget utaltam az átvétel késöbb
Másik fél: Persze megbeszéltük, hogy a későbbi átvétel miatt még nem semleges a tranzakció lebonyolítása. Egyszerűen csak annyi történt, hogy a vételár felét fizette ki a vásárló, a többit pedig majd a termék átvételekor. De mivel cserépről van szó, aminek az elszállítása nem egyszerű feladat ezért türelmesen várunk míg lebonyolódik az adásvétel, POZITÍVAN:-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
én hibámbol nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A két termékből az egyik érkezett meg.
Másik fél: A vásárlónak mindkét megrendelt terméket feladtam postán. Ezt a feladóvevénnyel igazolni is tudom. Ha csak az egyik terméket kapta meg, az nem az én hibám, hanem a Magyar Postáé...Sajnálom:-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször nyomtam rá a gombra. Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igen, én voltam a hibás.... többször nyomtam rá a gombra. Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben az én hibám!
Másik fél: Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
igy van sokalta a megadott postaköltséget azért egy pár sorban lemondhatta, jelezhette volna szándékát de igy is jó
Másik fél: Valóban lemondhattam volna,de bosszant ha valamiért kétszer annyit kell fizetnem mint amennyiér én feladom!Az ülésváz továbbra is érdekelne ha 830 ért Feladod! És nem az 500-600Ft végett hanem azért mert én igyekszem a vevőimnek úgy csinálni,hogy a lehetőség Szerinti legolcsóbb postaköltséget keljen fizetni,ezért ezt mástól is elvárnám!Üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
