szinesfém (649) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 649 | 906 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 655 | 912 adásvétel |
| Az eladóként kapott 151 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az egy kilósnak hirdetett réz csegő ,csak 21 dkg os .Ezzel az a probléma,hogy én egy kilósra licitáltam,nem pedig 21 dkg os ra.! Félrevezető volt a leírása !!Hogy mást ne irjak ..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit körülményesen jöt létre a tranzakció. Egyébként rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gondosan csomagolt árut kaptam villámgyorsan, köszönöm. Kommunikatív partner, bárcsak mindenki ilyen lenne!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem válaszolt a megkeresésemre, 10 nap telt el az aukció lezártától. Azóta vettem másikat.
Másik fél: Valóban én voltam a hunyó ebben a történetben!De mindenkivel előfordulhat hogy csúszik különféle tőle fügetlen dolog miatt!Tisztelettel Zoli!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibám elismerem! És megértem a negatív/semleges értékelést! Utólag pótolni fogok mindent! üdv: ccjpeti
Másik fél: Ez így nem igaz hogy csak a te hibád !Ezt közösen szúrtuk el!Remélem ettől még lehet közös üzletünk!Tisztelettel Zoli!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció vége óta nem kaptam semmiféle visszajelzést.
Másik fél: Telefonon megbeszéltük hogy lehetett volna egy picit türelmesebb !De azért ajánlom mert nem ő hibázogtt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
