komoly01 (648) 98.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 657 | 720 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 29 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 695 | 758 adásvétel |
| Az eladóként kapott 26 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A láthatatlan kerítés csomagban a drót mindössze kb 160 m lehetett a feltüntetett 300 m helyett. Egyébként a termék teljesen megfelelt a leírásnak. Nagyon hamar érkezett az áru korrekt volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jouzletek (374) (Eladó)
Semleges
2011.10.29. 18:59:22
1486949975
Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minthogy a nyakörv hirtelen sajnos szükségtelenné vált /meghalt a kiskutyám/, értelemszerűen maradt el a vásárlás, így az értékelés is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kovacsmiklos01 (347) (Vevő)
Semleges
2011.04.04. 14:05:37
166032746
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék jó volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladót nem lehetett elérni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1247962.CAORLEZENIT (11) (Vevő)
Semleges
2010.08.07. 11:18:33
175499784
Már értékeltem az adásvételt, amelyben megírtam, hogy nem kaptam magyar nyelvű leírást a termékhez a beígértel ellentétben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Május elején ütöttem le a terméket. Három hetet kért a külföldi beszállítás miatt. Nem jött meg a termék, 6 héttel a rendelés után sem. További türelmet kért és elmondása szerint újra megrendelte a terméket. Ez se jött meg. A türelmem most fogyott el. Az összeget korrektül visszautalta, s elnézést is kért. Mivel hiteles a figura, ezért az értékelés semleges annak ellenére, hogy nem jött össze az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vízállóság miatt vissza léptem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék minden bizonnyal másnál bevált, nálunk sajnos nem. Nem lehet finomra hangolni a kütyüt,(a leírásban szereplő 0-3 m szerintem nem helytálló) bezavarja mindenféle elektromos háttérzaj, nálunk használhatatlannak bizonyult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut visszaküldtem, mert nem működött vele a gépem. Az eladó a vételárat korrektül visszautalta. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Összességében nem volt probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek az eladótól, de a megrendelés után a kiskutyánkat -akinek lett volna a kerítés- elütötte egy autó. Kicsit megzakkant tőle az egész család. De ha még érvényes az ajánlat, akkor szeretném átutalni az összeget rá, mert talán lesz új kutyusunk, és nem szeretném, ha vele is történne valami.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ígért 2-2,5 hét helyett csak 7 hét elteltével sikerült megkapni a terméket, akkor is csak egy csere után, mert rosszat adott fel. Sokat kellett utána járkálni a postán is a késő csomagoknak, eddigi legnyögvenyelősebb Vaterás aukcióm volt :( A termék egyébként megfelelő, az, amit hirdetett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a temék csak több mint két hétre rá érkezett meg mert meg kellett még rendelnie neki is, ezt csak kisbetűvel jelezte a hirdetésben alig észrevehetően.
a szállítási költséget rosszul határozta meg, nem csomagköltségként ezért ha nem pontosítunk nem kaptam volna meg. az adásvételt még az előtt értékelte, hogy megkaptam volna a terméket.
egyébként minden rendben volt, megbízható a partner, a termék is működik.
Másik fél: A postaköltséggel az volt a baj, kedves, hogy rossz címet adott meg a vásárláskor és visszajött a termék. Ezért újabb postaköltséget kértem az újabb postázáshoz. De ez csak természetes, nem, hisz nem az én hibámból kellett kétszer elpostázni? Az aukciót pedig tessék elolvasni mielőtt leüti, és persze végig! Amúgy köszönöm a vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre, de az eladó korrekt módon tájékoztatott minket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
806236.LAJOSP20 (128) (Vevő)
Semleges
2010.03.08. 13:20:48
164817633
Én álltam el az üzlettől.Az eladó segítőkész,korrekt Vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olcsobabakocsi (1272) (Eladó)
Semleges
2010.03.08. 11:30:16
161818396
Nagyon kedves vevő, de csak később szeretné ténylegesen megvásárolni a babakocsit. Sajnos, mivel még nem jött létre a tranzakció, nem enged pozitívat adni. De mindenképpen értékelnem kell, mert letelt a 40 nap és addig nem tudom megújítani a lejárt aukcióimat. ):
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nagyon kedves vevő, de csak később szeretné ténylegesen megvásárolni a babakocsit.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors szállítás.....köszönöm de az áru érintkezés hibás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
327662.pzgabi_v (-3) (Vevő)
Semleges
2010.03.02. 13:02:35
156685540
Németországban tartózkodtam ezért nem jött létre aóz üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladón kívülálló okok miatt nem sikerült a termékhez hozzájutnom, de tartotta velem a kapcsolatot és kérésemre a vételárat (azonnal) visszautalta. Udvarias és szavahihető!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kapott 14e Ft-os nyakörv vizsla méretű kutyán teljesen haszontalan, a leadott impulzus bolhacsípésnek sem elég, így kidobott pénz volt. Esetleg kistestű kutyásoknak javaslom, de még jobb, ha csupasz kutyákra rakják.
Az eladó viszont korrektül betartotta a szállítási határidőket, ez pozitívum.
Másik fél: Hát igen. Ez sajnos teljesen kutyafüggő dolog. Van akinél a rezgés jön be, van akinél a sípolás, van akinél a gyenge impulzus, és van akinél az erős. Teljesen a kutya természetétől függ, hogy épp neki mi az ami hat, meg mennyire makacs. Szerintem erről, én nem tehetek, hogy az ön kutyájának nem ez az ami használ.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás, nem tudott sajnos az Eladó szállítani. A vételárat visszautalta!!!Egyébént korrekt Partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
22230.ballalg (18) (Vevő)
Semleges
2009.11.05. 09:00:59
154085881
Megfontolt kereskedő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
73654.ignis72_v (43) (Vevő)
Semleges
2009.10.18. 18:53:12
152974807
Hasonló helyzet, nekem is meg kellett csinálni, mert semmit nem engedett.Ilyenkor derülnek ki hogy a rendszernek milyen hibái vannak. Semmi gond, várom az értesítést!
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én miattam nem jött létre az adásvétel!!!De mindenkinek ajánlom!!!
Másik fél: Így volt.......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem megfelelő kommunikáció.
Másik fél: A vásárló részéről......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én is sajnálom de köszönőm,nagyon gyors megbizható vaterás ennek ellenére csak ajánlani tudom mindenkinek.
Másik fél: ,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
