rugabe (188) 99.47% felhasználó összefoglaló oldala

99.47% pozitív visszajelzés
(189 Felhasználó adta)
99.47% pozitív visszajelzés
(189 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 189 211 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 199 221 adásvétel
Lakhely: Kecskemét
Regisztráció dátuma: 2008.01.15.
Utolsó belépés: 2011.12.19. 19:20
Inaktív!
39 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

lsdl11 (149) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.02.10. 15:47:13

Termékkód

112849770

Az eladó a bútorra újat írt, de a bútor sérült volt több helyen és az nem szállításkor történt(a cipősszekrényből kicsúsznak a cipők)
Másik fél: A bútor új! Én láttam azt az autót amire feltették a bútorokat. Nem csodálom ha megsérült. Mielőtt ezt az értékelést megírta szerencsésebb lett volna ha megkeres előtte akár telefonon akár e-mail-ben.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

erika765 (129) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.01.30. 21:33:09

Termékkód

119837604

Sajnos az üzlet nem jött létre,de korrekt módon kezelte az eladó a helyzetet.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem tudtunk üzletet kötni, talán máskor!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

klizus (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.11.03. 18:50:44

Termékkód

96709637

Az én hibámból hiusult meg a tranzakció, mert rosszul mértem fel a polc helyét. Az eladó ennek ellenére rendkívül megértő és udvarias volt. Ezúton is köszönöm szívességét.
Másik fél: Nibcs probláma, előfordul az ilyesmi!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

chaba98 (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.10.23. 18:08:26

Termékkód

96709557

Mire az árverés lezárult, az eladó már eladta az üzletében levő állványt másnak. Elnézést kért érte, és megígérte, hogy szól, ha lesz ugyanilyen állvány.
Másik fél: Sajnálom, hogy így alakult!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Edit904 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.10.14. 08:51:39

Termékkód

85258373

A partner valójában egy cég. Nem volt különösebb gond, de ha cég (egy bolt) az eladó, akkor ezt valahol jelezni kellene.
Másik fél: Csak azért kaptam semlegest, mert nem tudta a vásárló, hogy bolt vagyok?????? Ha egyszer minden rendben volt szerinte is, akkor miért baj ez?

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

segafredo_a (75) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.09.20. 18:46:27

Termékkód

88491595

Sajnos nem felelt meg a termék de ez nem az eladó hibája, aki egyébként nagyon figyelmes, és rendkívül megértő, korrekt ember. Ajánlom mindenkinek aki szereti a régiségeket.
Másik fél: Sajnos nem értem az értékelést. A vevő személyesen eljött, majd miután megnézte az árut, megvette. Csak arra tudok gondolni, hogy összekevert valakivel. De köszönöm, hogy ajánl másoknak is!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Piroschka_a (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.09.02. 20:33:44

Termékkód

86384916

A vevőnek jeleztem, hogy nem én licitáltam, hanem feltörték a jelszavamat, megértő volt. Sajnálom de nem én voltam az érdeklődő.
Másik fél: Nincs probléma! Sajnos előfordul az ilyesmi!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lizards8 (215) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.05.30. 09:12:15

Termékkód

69676301

A vevő gyorsan és korrekt módon jelezte a fizetési szándékát, de sajnos a terméket már nem tudtam biztosítani a leírt okok miatt, így az üzletet nem tudtuk megkötni! Kedves Rugabe! Elnézést kérek a történtekért!
Másik fél: Nincs probléma, mindenki el lehet havazva! :)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel az én hibámból nem jött össze. A termék elkelt vaterán kívül, és sajnos nem voltam nepokig netközelben, hogy ezt jelezzem a rendszerben!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

53837.kittu04 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.05.22. 10:27:53

Termékkód

65085399

Az ágyat megkaptam,de több helyen sérült, mint ahogy le van írva.Ezért vissza kell küldenem.Sajnálom.
Másik fél: Írtam neki, hogy valószínűleg a postázás során lettek a plussz sérülések, én mindenről tájékoztattam, amiről itt tudtam, árengedményt is felajánlottam, kértem, hogy jelentkezzen telefonon, mert a megadott számon egyszer sem tudtam elérni, mivel nem nagyon van internet közelben, ezért az e-mailemre sem válaszolt! Több hét óta most először ad hírt magáról, már a címén is kerestem, de nem találtam ott. Szerintem én mindent elkövettem, hogy korrekt, mindenkinek megfelelő megoldás szülessen! Az ügy még nem zárult le...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.