szekelylaszlo (36) 97.37% felhasználó összefoglaló oldala

97.37% pozitív visszajelzés
(37 Felhasználó adta)
97.37% pozitív visszajelzés
(37 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 37 40 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 44 47 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.01.16.
Utolsó belépés: 2012.04.26. 09:28
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Castor76 (1216) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.08. 14:21:08

Termékkód

1541581652

Nem jött létre a tranzakció az eladó hibájából. A leveleimre hetek óta nem kapok választ.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ekszerdiszkont (315) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.03.10. 12:01:43

Termékkód

1441983241

Minden kommunikáció nélkül 2 hét után a vevő elküldte a termék vételárát,de a postaköltséget nem. Újabb 2 hétig vártam a hiányzó összegre,de sajnos meg sem szólalt a továbbiakban.A vásárlástól így több,mint 1 hónap eltelt.Sajnálom,de nem várok tovább. A befizetett pénzét visszautaltam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kissucca (112) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.17. 07:06:02

Termékkód

1437170586

A vevő nem jelentkezett

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1490381.mucsy28 (10) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.15. 20:27:25

Termékkód

1437972448

Betegségem miatt nem jött létre az üzlet. A rendszer nem ad lehetőséget a pozitív értékelésre, pedig a vevő nem hibázott. Utólag is elnézését!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: beteg voltam, és közben az egyik ismerősöm vitte el
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

laczinege (61) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.29. 18:05:13

Termékkód

186261763

Sajnos nem tudtam átadni a terméket, mert nem az én tulajdonom , hanem a gyermekemé, aki közben meggondolta magát.( Azért ezt jóval előbb jeleztem , mintsem hogy elindultak volna érte !!! ) Többször elnézést kértem és újra elnézést kérek :-( . A vevő nagyon megértő volt , sajnálom , hogy nem jött létre az üzlet. Köszönöm a megértését.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtam átadni a terméket, mert nem az én tulajdonom , hanem a gyermekemé, aki közben meggondolta magát. Többször elnézést kértem és újra elnézést kérek :- ((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

borzongo (467) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2008.03.31. 15:43:13

Termékkód

57017058

Minden rendben.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tartott igényt a termékre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.