ronin. (139) 97.26% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
dipolhungariakft (75) (Eladó)
Semleges
2014.06.16. 16:30:07
1902741503
Sajnos nem tudott értejönni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mentosjozsi (125) (Eladó)
Semleges
2014.02.25. 08:10:30
1864508873
A vevő korrekt nagyon gyors de sajnos nem ezt a típust kereste. Hozzáállás pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtuk nyélbe ütni az aukciót. Köszönöm az érdeklődést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött össze, Jó vaterás, Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tuningimport (9104) (Eladó)
Semleges
2012.01.17. 15:06:52
1465392359
Az adásvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagy nehezen megoldottuk,egy bő hónap alatt a felmerült problémákat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kandi723 (2144) (Eladó)
Semleges
2011.02.08. 22:58:28
187678209
Sajnos nem tudta átvenni a terméket. Pozitivat adnék neki, de ebben az esetben nem lehet. Majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudta a terméket átvenniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre,mert az aukciót elnézte a vásárló.
Másik fél: Nekem a foton láttot termék egésze kellet volna és nem vettem észre hogy az eladó annak csak 1 részét hiredeti.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elrakatta a terméket pár hétre, majd nem jelentkezett érte.
Másik fél: Való igaz,sajnos nem jöttek össze a dolgok de nem zárkozom el a vásárlástól ha még lesz belőle.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem be a számlám, így kitiltott a rendszer. Emiatt nem talált meg, nem is tudtunk beszélni. Ha aktuális még, szólj kérlek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kitiltott a rendszer számla elmaradás miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
614277.rebellis09 (630) (Eladó)
Semleges
2010.06.21. 12:20:12
164784268
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Másik fél: Így van. :-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sokat vártunk rá, de rendben volt.
Másik fél: "Sokat vártunk rá, de rendben volt." Azt hiszem ezel nem értek eggyet!!!Az aukció kezdete:2010/05/22 20:50:06
Az aukció vége:2010/05/25 20:50:06 (Árverés befejezve) Jelenlegi nyertes:ronin.(90)
25.én este járt le az aukció,most 30. a reggel van!! A szemüveg 2 napja nálam van ( péntek délben hozta a postás délután át is vettem ).A post még ki se vihette neki a szemüveg árát!
Én POZITIV értékelést adtam amit igy ezekután nagyon bánok!!HA LEHETNE VÁLTOZTATNÁM NEGATIVRA,akinek ez sok idő az ide való!!!ILYEN PARTNEREKRE SEMMI SZÜKSÉGEM!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre az üzlet
Másik fél: Igy van,idő és proba hiányában nem jött össze az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Több helyen hirdettem,egy másik vevő itt a vaterán hamarabb leütötte.A partner korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
377593.coconut75 (133) (Eladó)
Semleges
2008.02.19. 22:27:20
53772970
Nem válaszolt az emailekre.
Másik fél: Én mintha elküldtem volna azt is hogy miből mennyit és hova kell küldeni!!!Nézzen utánna mert nekem meg vannak a vissza jelzések!Csak a csomag nem érkezett meg!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Paracelsus66 (74) (Eladó)
Semleges
2008.02.12. 15:15:46
49879721
A vevő számára csak a licit után derült ki, hogy a termék mégsem az, mint amire gondolt, így az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: A kilincs nem lett volna jó az általam használt típushoz,az eladó korekket megértő.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VerrucaSalt (305) (Eladó)
Semleges
2007.11.30. 08:06:07
40784221
..........
Másik fél: Sajnos 1 kis idő csúszásban vagyok az évvégi hajtásban,de napokon belül elviszem az alátéteket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem volt minden adat pontosan megadva de ez már a személyes megbeszélgetés alpján derült ki
Másik fél: Igen,valóban nem volt minden adat megadva.Nagyon tudom sajnálni azokat a tudatlan embereket akik 740-es BMW-t szeretnének venni és ezekböl az adatokból nem tudják mekkora motor van a kocsiban.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
75909.somedli_v (542) (Eladó)
Semleges
2007.09.18. 15:24:58
30135902
Az egyedi megrendelést nem tudtam teljesíteni.
Másik fél: Igen ez igaz,de mint irtad is nem az én hibám hogy TE nem tudtad teljesiteni az egyedi megrendelést.Nem érzem jogosnak a " semlegest "
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
izirályder (188) (Eladó)
Semleges
2007.08.29. 10:01:19
30620110
sajnsos a távolság miatt nem tudtuk össszehozni egy próbát, de ettől függetlenül partnerem korrekt , pontos volt.gyors kapcsolatfelvevő.köszi
Másik fél: Igy igaz,korrekt partner.Bárkinek ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
322793.coladax (10) (Vevő)
Semleges
2007.08.18. 11:40:16
31275385
Sajnos nem jött létre.
Másik fél: Az hogy mem jött létre,azt hiszem nem az én hibám!!!Úgy gondolom én nagyon korrektan és mindenben partner voltam.Nem igen értem miért is kaptam a SEMLEGES értékelést,de köszönöm.Sajnálom hogy én pozitívat adtam ha lehetne vissza vonnám.Még jó hogy kevés ilyen vaterás van.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
