Niceka (226) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 227 | 312 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 240 | 325 adásvétel |
| Az eladóként kapott 103 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bmariusz84 (380) (Vevő)
Semleges
2013.08.19. 09:47:07
1760014061
Sajnos nem vette fel velem a kapcsolatot, így nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BertaBetti (1923) (Vevő)
Semleges
2013.07.06. 08:07:00
1761379649
az eladó mikor mentem volna érte azt mondta eltörött:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bokorzsani (87) (Vevő)
Semleges
2012.09.28. 20:33:15
1644520589
Sajnálom nem ilyen babakocsira gondoltam, köszönöm fáradalmaidat!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a leírásban szerepelt,hogy milyen állatok járnak hozzá és,hogy milyen kerítés elemek de az nem,hogy a kerítésből még kellene 2 elem,hogy össze érjen és hogy az állatokból is hiányzik pl.a pingvin, az sem szerepel a leírásban,hogy ad ki hangot csak nem hasonlít az állatokéra olyan mintha beázott volna.A tisztaságot nem firtatom mert azt le lehet mosni.Sajnálom nekem ez csalódást okozott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
modellbolt (149) (Eladó)
Semleges
2012.09.12. 18:59:01
1631645528
Nagyon kedves, Gyors, Korrekt vaterás csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az üzlet,mert többszöri megkeresésre sem reagált,számlaszámát nem adta meg,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
chakalaka21 (14) (Vevő)
Semleges
2011.12.13. 18:11:10
1510578242
Megtekintési garancia - termék működése akadozik - nem az eladó hibája! Eladó+++++ korrekt, kommunikatív pontos, stb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kár a gúnyolódásért.Ha valaki a vevőnek küldött levélben a kommunikáció hiányát tünteti fel fő problémának, akkor kommunikáljon rendesen.Ha a szállítási paraméterek között azt adja meg,hogy személyes átvétel többek között "...Bp. II. kerületben, XVII. kerületben, ... lehetséges, illetve megbeszélés tárgyát képezi! :)",akkor tartsa magát ehhez,és ne keressen kibúvókat. Tény,hogy a személyes átvétel időpontját türelmesen kivárta,de a helyszín megadásában nem volt rugalmas.És ez így nem felelt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vivcsi123 (652) (Vevő)
Semleges
2011.11.06. 11:30:48
1488974438
A csomagolás hagyott némi kivetnivalót, de egyébként minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megrendelt termékek újszerű, hibátlan állapotúnak voltak feltüntetve. Ennek ellenére elég viseltesek voltak és néhány funkció nem is működött, szerelést igényelt. De szerencsére sikerült megjavítanunk. A szállítás, pedig lassú volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hibátlan és újszerűként volt hirdetve, azonban több szakadás volt a forgón. Az eladóval nehezen ment a kapcsolatfelvétel, csak többszöri keresésre válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,rendes eladó.Megkaptam a kabátot, köszönöm. Legközelebb szóljon, ha késöbb tudja csak feladni a csomagot valamilyen oknál fogva.Én is,és más is meg fogja érteni.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
