toddh87 (385) 99.74%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 386 | 614 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 1 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 2 | 394 | 622 adásvétel |
| Az eladóként kapott 43 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméknek kisebb problémája- repedése volt, ezért nem kelett az ügyfélnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hohenstaufen (710) (Eladó)
Semleges
2024.01.18. 16:41:58
3341430296
Az adásvétel nem jött létre, de csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bulgar73 (184) (Eladó)
Semleges
2016.10.07. 20:56:45
2351400869
A vevő megtekintette a terméket ,de nem felelt meg neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gergelypisti (828) (Eladó)
Semleges
2014.05.16. 16:49:22
1903446833
Személyes megtekintés után, közös megegyezéssel nem jött létre az adásvétel.Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértést megbeszéltük. Nagyon korrekt Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértést megbeszéltükAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vulcanraven_a (201) (Eladó)
Semleges
2012.05.30. 17:34:09
1584437459
Az üzlet lebonyolítása az én hibámból elmaradt . Ezért sajnos a rendszer nem engedi csak, hogy semleges értékelést adjak. A terméket megbízásból tettem fel , de nem várt elfogllatások okán nem tudtam egyeztetni a tulajjal. Szíves elnézést kérek a tévedésért .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az üzlet lebonyolítása az én hibámból elmaradt . A terméket megbízásból tettem fel , de nem várt elfogllatások okán nem tudtam egyeztetni a tulajjal. Szíves elnézést kérek a tévedésért .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stunderkovac (73) (Vevő)
Semleges
2010.04.12. 10:46:00
160741482
Sajnos ez a blúz inkább gyerek méret, mint felnőtt. Valószínűleg összemehetett, hiszen 38-as méret van beleírva, tehát valamikor az volt a mérete. A megadott méreteknél is eltér pár centi. Mindegy, majd megkapja valamelyik kislány a családból, mert amúgy nagyon jól néz ki, csak nehogy mosáskor ismét kisebb legyen ennél is.
Másik fél: Ha írt(ál) volna mailt a problémával kapcsolatban, visszaküldtem volna a vételárat, vagy kicseréltem volna egy másikra vagy vmi mást megbeszélhettünk volna.... Nálam lehet a pénztártól való távozás után is reklamálni az értelem határain belül...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
