Johnny04_a (311) 99.05% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó, de a vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nekem már az sem volt egyértelmű hogy ény nyertem meg a licitet, mert a vatera oldala úgy jelezte hogy más vezeti a listát. Amikor találkoznunk kellett volna azt mondta hogy nem ér rá majd csak a jövő héten, de azóta sem szólt. Nem csak az ő hibája hanem az enyém is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem a fényképen szereplő árut kaptam. Egyébként működöképes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kés nem erkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
külföldi tartózkodásom miatt meghiúsult a vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.muzsairsoft10 (42) (Vevő)
Semleges
2009.01.26. 14:01:29
112333244
Sajnos nem tudtam átvenni a terméket mert családi gondok jöttek közbe.De majd máskor.Amugy szerintem nagyon jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnos a termék idő közben megsérült az eladónál ezért nem jöhetett létre a tranzakció,mindazonáltal az eladó korrekt volt és tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner a problémákat figyelembevéve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció az én hibámból nem jött létre, elnézést az okozott kellemetlenségért.
Másik fél: Nincs probléma...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékkel volt 1-2 gond de javítható volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond...
Másik fél: Semmi semmi ;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
634905.Mindscapee (0) (Vevő)
Semleges
2008.10.26. 10:39:45
67986603
-----------------
Másik fél: Ha nem keresel, nem lesz biznyák...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos augusztus óta nem kaptam meg a pénzt
szerintem elfeljtett engem!!???
Másik fél: Sajnos igen...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk kapcsolatba lépni.
Másik fél: HA nem próbálod meg, úgy elég nehéz...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
656319.FlpPeti (2) (Vevő)
Semleges
2008.09.13. 08:57:21
73916305
Közvetítői telefon, nem a saját számát szerepelteti a hírdetésben.
Sosem vásárolok közvetítőtöl.
Másik fél: A "közvetítői telefon" az Öcsém száma, aki abban az időben nem nyaralt velünk külföldön. Bocs hogy nem a nálam lévő számot adtam meg, percenként 500-ért. A leütést követően 2 (KETTŐ) hét múlva irt emailedre válaszoltam, amire semmiféle válasz nem jött!!! (te sem kapkodod el a dolgokat...) Ezért a terméket újra meghirdettem és eladtam. Jellemző az aktivitásodra, hogy egy JÚNIUS 14-i üzletről most SZEPTEMBER 12-én írsz értékelést :)))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SomogyiDetti (40) (Vevő)
Semleges
2008.08.19. 14:08:35
71956760
Minden rendben zajlott, de cserélni kellett a terméket.
Másik fél: És ezért, mivel korrektül ki is cseréltem, a semleges dukál. Még jó hogy nem negatív... Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajna nem sikerült az akcio de nem az ő hibájábol ez úton is köszi
Másik fél: Van ez így...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
337451.maganhirek2 (1) (Vevő)
Semleges
2008.07.30. 15:18:37
70245176
Emberünk inaktív
Másik fél: De a telefonom aktív, még a nyári szabadság alatt is...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
------------------
Másik fél: .................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..........................
Másik fél: Nna-ja
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
217793.jack16 (-1) (Vevő)
Semleges
2008.07.06. 11:38:13
69666301
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Elnézést kérek érte.
Másik fél: El van nézve ;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Saját hibámból meghiúsult!
Másik fél: Abból bizony...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre
Másik fél: Hát abból bizony...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
