bergerkarcsi (20) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mobilasz (4887) (Eladó)
Semleges
2022.08.21. 15:58:47
2970141407
Félre értette a nevét a terméknek a vevő így nem kérte a tokot. A fotón egyértelműen egy tok látható és a vatera szabályzatának megfelelően volt meghirdetve is a termék, mert ha nem így lett volna akkor nem engedte volna a vatera a termék meghirdetését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék elkelt máshol, az eladó jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék elkelt máshol, az eladó jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék elkelt máshol, az eladó jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt úriember, csak a legjobbakat tudom írni. Elkerülte a figyelmemet a személyes átvétel. Debrecenből nem tudtam megoldani a Budapesti átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció téves.Adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Előszőr is pontosan azt kapta amit a képeken látott egy óriási faliszőnyeget ami látszik hogy szép! Képzelje fennt volt a falon !Majd küldök önnek fényes szeget újjat!! A külön kérése volt hogy csak postával küldjem mert az 200ft -al olcsóbb meg is kapta három nappal később mint ahogy a többi vitte volna. Egy jobb törölközőt kap ennyi pénzért!
Másik fél: Idézet a hirdetés szövegéből:
"Állapot: hibátlan, újszerű"
Csupán a tényt írtam le: nem tesz említést arról, hogy szegekkel volt felerősítve egy lécre (úgy, hogy a falvédőt átütötték), illetve több szeg helyénél a falvédő elszakadt. Ez egyébként egyik fotón sem látszik, így lettek lefotózva. Mások az ilyet külön lefotózzák! Ami az MPL Vaterafutárt illeti, eddig mindig pozitív tapasztalatom volt velük, nem az én hibám, hogy most késlekedtek. Szerintem én mindenben korrektűl jártam el, az egyezség szerint fizettem és azonnal átvettem a terméket, amint a futár meghozta. Nem értem a semleges értékelését: a kritika miatt kaptam, vagy mert az MPL futárszolgálatot választottam?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
