bibibaba (709) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 716 | 1187 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 32 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 756 | 1234 adásvétel |
| Az eladóként kapott 65 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Közös megegyezéssel az adásvételtől elálltunk, a pénzt visszakaptam, az árut visszaküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az "ajándék" matrac nem volt meg, pedig sokat nyomott a latba, hogy rálicitáltam az ágyra. Kicsit becsapva éreztem magam. Az üzlet csak azért jött létre, mert túl sok időt és kilométert tettem bele, hogy otthagyjam az ágyat. Kisebb fenntartásokkal, mindenkinek jósszívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék ütött-kopott volt, szétrohadva, nem egységes fehér színű. A képek kiválóak voltak, sajnos.79 ezer+20 ezer szállítási költséget kidobtam az ablakon!!!A terméket továbbértékesítettem 38ezerért, majd ezt követően az én eladóm felhívott,hogy használhatatlan.Ennyit az eladóról és a termékéről... Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sajnos nem felelt meg ,és az eladó nem kötelezett vásárlásra így a vásárlástól elálltunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laszlopazsiczky (110) (Vevő)
Semleges
2013.10.06. 23:19:52
1789380248
Korrekt eladó, sajnos lehetetlen volt megoldani a szállítást a nagy távolság miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzikliFerenc (-1) (Eladó)
Semleges
2013.08.16. 07:20:17
1790125418
100 % pozitiv! Csak ajánlani tudom! A rendszer nem engedtehogy a pozitivra kattintsak nem értem miért?! De az értékelésem 100 % pozitiv!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pmargit (2728) (Eladó)
Semleges
2013.05.24. 10:24:24
1722806321
Korrektnek a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető vásárló, nem ajánlom! Bár a leírásban is szerepelt, hogy varrónő által készített ruháról van szó, ő mégis erre hivatkozva nem kérte a terméket, a pénzt azonnal visszautaltam, semmi kár nem érte, mégis ő ad semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pmargit (2728) (Eladó)
Semleges
2013.05.24. 10:23:14
1722798437
Korrektnek a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető vásárló, nem ajánlom! Valótlan indokra hivatkozva mégsem kérte a terméket, a pénzt azonnal visszautaltam, semmi kár nem érte, mégis ő ad semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pmargit (2728) (Eladó)
Semleges
2013.05.24. 10:22:19
1722784268
Korrektnek a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető vásárló, nem ajánlom! Egy 2 mm-es lyuk miatt nem kérte a terméket, a pénzt azonnal visszautaltam, semmi kár nem érte, mégis ő ad semlegest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sylico31 (147) (Eladó)
Semleges
2013.03.17. 23:00:45
1716639218
A vevőnek egy hetet kellett volna várnia a termékre, amire neki előbb szüksége lett volna! Elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: KészlethiányAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlatom 5000ft postával! válasz:Elfogadom az ajánlatát! Az eladó félreértette és mégsem kaptam meg 5000ft-ért, elállt az eladástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Platinai (386) (Eladó)
Semleges
2012.07.04. 08:41:41
1595710109
Nagyon szimpatikus és korrekt vevő, de jelezte, hogy sajnos közbejött valami.Felajánlotta, hogy rendezzük ezt, de én elhárítottam, mondván, hogy "majd megkeres újra, amikor alkalmas lesz". Sajnos nem enged pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Közbe jött valami..Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikatív,kedves partner,csak ajánlani tudom!A vásárló költözés miatt nem tudta átvenni a növényeket,később pedig az időjárás nem engedte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: költözés és az időjárás miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikatív,kedves partner,csak ajánlani tudom!A vásárló költözés miatt nem tudta átvenni a növényeket,később pedig az időjárás nem engedte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: költözés és az időjárás miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikatív,kedves partner,csak ajánlani tudom!A vásárló költözés miatt nem tudta átvenni a növényeket,később pedig az időjárás nem engedte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: költözés és az időjárás miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KISMISI08 (1694) (Eladó)
Semleges
2012.01.29. 15:09:14
1517978525
Előfordulhat ilyen is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt és segítőkész volt az eladó, viszont helyhiány miatt a szekrényt időközben szétszerelték. A szekrény anyaga valóban fa volt , azonban szerintem nem fenyő (ahhoz nagyon hasonló erezetű), viszont én sem tudnám megmondani, hogy milyen fa.A fentiek miatt nem vettem meg végül a terméket, amit az eladó teljes mértékben megértett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1313079.sziszka29 (34) (Eladó)
Semleges
2010.09.09. 20:51:17
179122410
A vevő elnézte a méreteket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elnézte a méreteket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás a bútor mérete miatt nem jött létre,de a terméke nagyon jó minőségű,ajánlom mindenkinek,megértő jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elektronelek (4) (Eladó)
Semleges
2009.12.23. 11:28:08
151166686
A vev[ meggondolta mag't$
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bibibaba2 (154) (Eladó)
Semleges
2008.11.21. 22:24:03
101461812
A vevő az árut azért nem vette át, mert az utólagos mérésekre hivatkozva nem fér el
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretbeli problémák miatt nem vette át az árutAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre a találkozó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam megoldani a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hibáján kivül nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.A szállítást nem tudtuk megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Robbiemarkus (124) (Eladó)
Semleges
2006.12.03. 16:40:28
15281983
Pár e-mailváltást követően nem sikerült egyezségre jutni a fizetési módot illletően.
Másik fél: Leveleztünk néhány hétig, de mivel nem volt hajlandó számlaszámot megadni, nem tudtam hova utalni. Sajnálom, hogy rosszat feltételez rólam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mustang01_a (71) (Eladó)
Semleges
2006.11.23. 19:44:45
15322236
Sajnos nem sikerült az adásvétel de megbízható és gyors vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedvesek,de sajnos nekünk nem felelt meg a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hiányos információk miatt az adásvétel nem jött létre, az eladó termékleírása a valóság csak 1 részét fedte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem vettem meg még se
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kommunikáció kudracba fulladt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem sikerült címet cserélnünk, így nem tudtam az árut elküldeni. A vevő végül visszakérte az elutalt összeget, én ezt megtettem. No comment...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: kommunikáció kudarca fulladtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom :(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
