xszemyx (287) 99.31% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 288 | 699 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 301 | 723 adásvétel |
| Az eladóként kapott 29 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nototeam88 (1455) (Eladó)
Semleges
2017.05.01. 19:57:17
2357339096
Maximálisan ajánlom, kiváló remek partner!Sajnos kritikán aluli a Vatera rendszere, mivel ilyen esetben nem engedi a Vatera a pozitív értékelést pedig pozitívat érdemelne!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mi hibánkból nem történt meg az adás vétel!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
avongold (795) (Eladó)
Semleges
2017.03.22. 17:12:04
2205664898
Arrogáns, kötözködő, hazug, tisztességtelen vásárló. Jogtalanul zaklatott hazug vádakkal. nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Még szerencse, hogy lehet válaszolni az értékelésekre :) Megvan az ősrégi e-mail váltásunk, - mert ezt az 1000 éves sztorit ugye most kell értékelni.... - amiből tökéletesen kiderül, hogy én mindent a Nagy Könyv szerint tettem, míg Te olcsóbb módon küldted a vásárolt terméket, mint amiért fizettem. Ki is a hazug és tisztességtelen? Nem gondolom, hogy jogtalanul kértelek számon, hogy lenyúltad 120 ft-omat... Nem nagy összeg, de úgy kérted el, hogy nem használtad fel a postázáshoz, és vissza sem térítetted. Úgyhogy kérlek, fáradj el melegebb éghajlatokra! :) És ezzel tessék, az arrogancia kapcsán igazad volt. ;)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rattanhalom (2582) (Eladó)
Semleges
2016.09.26. 21:09:15
2325936362
Raktári készlet kifogyott!
Másik fél: Szürreális. A megvásárolt rollerrel közlekedek nap mint nap, egyébként elégedett vagyok az adás-vétellel. Hogy ne kelljen jutalékot fizetnie, semlegeset adott azzal, hogy nem jött létre a tranzakció. Mikor jeleztem neki, hogy ez így nem fair, azt kamuzta, hogy összekeverte a vásárlókat, mert valakinek már tényleg nem tudta elküldeni a rollert, mivel kifogyott a készlet. Ígérte, hogy módosítja az értékelést. Azóta is teszi... szánalmas. Ha nem akar jutalékot fizetni, ne a vaterán keresztül árulja!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rokakoma85 (314) (Vevő)
Semleges
2016.07.26. 09:52:57
2267229029
Semlegessel értékelt, hogy elkerülje a jutalékfizetési kötelezettséget, amit nem tartok korrektnek, ugyanis én időben, gond nélkül fizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:48:10
2136932420
Találtam benne egy foltot, jeleztem a vevő felé, így nem kérte a terméket. Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, de őt ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:46:02
2136981479
Az én hibám a vásárlás meghiúsulása, őt ajánlom, kedves, pontos, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több terméket vásárolt volna, menet közben észrevettem h az egyik termék foltos, így eltekintettünk a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:43:43
2137534673
Az én hibámból nem jött létre a vásárlás, őt ajánlom, gyors, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: több dolgot szeretett volna vásárolni, menet közben észrevettem h az egyik termék foltos így eltekintettünk az adásvételtőlAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:40:34
2141533820
Az én hibámból nem jött létre a vásárlás, őt ajánlom, gyors, pontos, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több terméket szeretett volna vásárolni, menet közben észrevettem, hogy az egyik foltos, így eltekintettünk a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:36:53
2142673553
Több dolgot szeretett volna vásárolni, de menet közben észrevettem hogy az egyik termék foltos, így közös megegyezéssel eltekintettünk a vásárlástól. Ennek ellenére ajánlom, gyors, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kyraemett30 (32) (Eladó)
Semleges
2015.11.12. 08:32:38
2142673985
Az én hibámból nem jött össze az adásvétel,Ő végig kommunikatív volt,az adásvétel sikertelensége ellenére ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több dolgot szeretett volna vásárolni, de én menet közben vettem észre hogy az egyik termékben van egy folt, így közös megegyezéssel elálltunk a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:56:15
2143705910
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:55:57
2141099666
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:55:40
2137931078
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:55:21
2137766957
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:55:05
2137765859
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:54:47
2137762313
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dzbeata1 (1786) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 10:54:29
2137761566
A vásárlónak nem felelt meg a termék.
Másik fél: Senkinek nem felelne meg az agyonhasznált termék újként/újszerűként hirdetve.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kristaly76 (433) (Eladó)
Semleges
2015.10.05. 13:36:03
2123545391
Korrekt, kedves vásárló. Szólt, hogy mégsem kéri a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Korrekt, kedves vásárló. Szólt, hogy mégsem kéri a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lencsybaba89 (2580) (Eladó)
Semleges
2015.09.18. 13:07:26
2112470207
Nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: KészlethiányPetituti (1703) (Eladó)
Semleges
2014.12.29. 14:44:12
2008618274
itt a magyaráztat: boldog ünnepeket neked is. részemről ennyi
Másik fél: Amint megkaptam az utaláshoz az adatokat, azonnal küldtem a pénzt. Te olcsóbb szállítással küldted, mint amiért fizettem. Hű de megmagyaráztad az okát... Kérdem én: nekem milyen indokkal adsz semlegeset? Mert az én indokom elég egyértelmű: jogtalanul elkért pénz. Nekem tiszta a lelkiismeretem, és a tiéd?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, annak dacára, hogy kétszer is megpróbáltam átvenni a terméket. Mindig akkor dolgozott és senki, de senki nem tudott segíteni az átadásban. Véleményem szerint a leütött ár nem felelt meg az elképzelésnek és így lett kiküszöbölve az átadás. Harag nincs bennem, bár azt állítja rólam, hogy rugalmatlan vagyok. Ha én rugalmatlan vagyok, akkor ő egy ősmasszívum.
Másik fél: Még egyszer: tőlem vásárolt, nem mástól, nem az ismerőseimmel kell egyeztetni, hanem velem. Az igaz, hogy két időpontot adott, de az egyeztetés nem arról szól, hogy az egyik közöl, a másik meg biztosan ráér akkor. Nem tudom, milyen a munkája, de én nem járkálhatok el ügyeket intézni kedvem szerint. Az árnak ehhez semmi köze, ez spekuláció. Akármennyi időpontot ajánlottam volna az Önén kívül, nem felelt volna meg, mert nem tartózkodik az országban és postacíme sincs. (Nem mellesleg Önnek sincs ismerőse, aki intézte volna.)
Összegezve: nem úgy működik a személyes átvétel, hogy csak az egyik emberhez igazodunk. Ön se tudott hozzám igazodni, az én időpont ajánlásom alapból nem jöhetett szóba...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Veronacso (40) (Eladó)
Semleges
2014.10.24. 06:27:38
1982255033
Sajnos egyéb ok miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos egyéb okok miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
