gersejozsef (232) 99.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 233 | 313 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 238 | 318 adásvétel |
| Az eladóként kapott 19 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
carlos214_a (65) (Vevő)
Semleges
2013.06.27. 13:24:04
1757961332
A terméket gyorsan kipostázta, de én nem voltam vele megelégedve ezért vissza küldtem, az eladó pedig vissza utalta a vételárat! Az eladó megbízható!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
17047810.SzekelyLori (0) (Vevő)
Semleges
2010.05.12. 11:00:35
1000678820
.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Sajnos a termék nem az elvárásoknak megfelelő. (nem működött). Az eladó tudott a hibáról, ezt mégis elfelejtette említ a leírásban. Miért nem kérdeztem, mondta ő. És nem vette vissza. KÉRDEZ TEHÁT !-----------
Másik fél: Ha valami alkatrésznek van meghirdetve akkor csodát ne várjunk 1200Ft-ért.Egyépként amikor faladtam Pannon kártyával müködött.De Mégegyszer hangsulyozom alkatrésznek árultam!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10646642.ocska79_t (-1) (Eladó)
Semleges
2008.07.04. 13:35:06
390268867
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre nem adtam meg minimálárat ezáltal a nyertes licit összege az árú értékének még a tizedrészét sem érte el.Elnézést kérek a vevőtől.Nem értettem a teszveszhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
