piero957 (146) 99.32%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szadorjan (634) (Eladó)
Semleges
2023.01.06. 22:53:44
3221862089
A tranzakció meghiusolása csak az én hibám!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ünnepek elött miattam nem tudta átvenni a készüléket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kölcsönös félreértések miatt az adás-vétel nem történt meg, az eladó a problémákat figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
OlaszCaffe (76) (Eladó)
Semleges
2014.10.19. 11:18:28
1972546751
Szállítást sajnos nem tudtam megoldani. Jó partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítást nem tudtam megoldaniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pitomnyik (107) (Eladó)
Semleges
2013.04.21. 11:33:27
1729205330
Az adás-vétel nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Autocentrum1_a (21) (Eladó)
Semleges
2011.08.31. 11:47:41
1468673153
A Vevő nagyon korrekt volt, a megbeszélt időpontban át kívánta venni a terméket, de sajnos típusmódosítás miatt nem tudta volna használni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék érintkezői nem passzoltak a Vevő készülékéhezAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pocak978 (342) (Eladó)
Semleges
2011.03.15. 07:13:56
1442046277
Felettébb szimpatikus partner, de a termék mégsem volt jó neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
royal27_a (220) (Eladó)
Semleges
2010.07.15. 22:21:36
172657238
Legközelebb figyelmesebben licitáljon!!! Csak a jóindulat miatt nem adok negatívot
Másik fél: A termékismertetőben nem szerepelt az áru hiányos mivolta!Ez a vevő félrevezetése!Még jogi szempontból is!Tisztességtelen piaci magatartásról szóló törvény (1996. évi LVII. tv.) rendelkezései(megtévesztő tájékoztatás adása az áruról)!!! A semleges értékelésed után olyan üzletfeleket kívánok neked, mint amilyen te vagy!A leveleimre is a tisztességes üzlet miatt nem reagáltál ugye?Természetesen a Vaterát is tájékoztatom a "tranzakciódról"!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott, korrekt vaterás.
Másik fél: A tranzakció az eladó hibájából nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vásárlás
Másik fél: A vásárlás azért nem jött létre, mert a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Shine5_a (3181) (Eladó)
Semleges
2010.05.15. 09:59:39
167792303
Meghiúsult a tranzakció.
Másik fél: Az eladó nem szállította le az árut a megbeszélt időpontra!
Milyen jogon értékel engem?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tomii79_a (163) (Eladó)
Semleges
2010.01.01. 17:59:25
158221060
Remek partner!!Nagyon sajnálom,hogy csomagolás közben megsérült az árú.Elnézést!
Ajánlom mindenkinek!!!!
Másik fél: Előbb értékeltem,de semmi baj,én sem tudhattam, hogy a termék így használhatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karcheres (132) (Eladó)
Semleges
2009.11.16. 12:30:47
156030802
Korrekt partner,de az üzlet nem jött létre.
Másik fél: A nagy távolság miatt a termék átvétele így megoldhatatlan,de korrekt, köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitívat adnék ha a rendszer engedné. Korrekt partner.
Másik fél: Én is pozitív minősítést adnék, de a termékből már van egy, így az adásvételtől eltekintettünk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
15346.5Prompt5 (154) (Eladó)
Semleges
2008.06.12. 00:26:09
70778786
5Prompt5: Semmi probléma, köszönöm én is.
Másik fél: Én is köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
374594.szilvi29_v (90) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 19:48:38
71755614
Nagyon megbízhtó,csak ajánlani tudom.POZITÍVAT érdemelne,de a rendszer nem engedi,mert az én hibámból nem jött létre.
Másik fél: Rugalmas, megbízható, sajnálom, hogy nem jött össze.Vis Major
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Túlzott elfoglaltsága miatt többszöri egyeztetés után sem tudott a megbeszélt időben megjelenni. Amúgy teljesen korrekt vevő, csak elfoglalt. :-(
Másik fél: Valóban, sorozatos külföldi elfoglaltságaim miatt nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
