gerzson66 (1282) 99.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1282 | 1346 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1304 | 1368 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1265 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel létre jött,de a termék nem megfelelően működött.Az eladó ki cserélte,de a csere termék is ugyan azt a hibát produkálta mint az előző.Ennek ellenére ajánlom mindenkinek,mert nem hinném,hogy az eladó hibájából voltak a hibák.ocsi34
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hiányzott a telepitö lemez igy nem jött össze az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyorfitamas1 (87) (Vevő)
Semleges
2017.12.23. 13:23:18
2563132286
Az eladó termék már nem volt meg, de a hirdetés fent maradt! Az eladó korrekt volt és egyből jelezte!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt jó az árú a számítógépemhez,nem lehetett használni!Az eladó nagyon korrekt és megértő volt!Maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt meg a termék, de gyorsan jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Téves rendelés volt. Amúgy nagyon inteligens és kedves eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem küldte el a driver linket, pedig kértem. Így nekem kellett kutatnom és kísérleteznem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vaterán szinte mindenki előre utalást kér!
Másik fél: Ezt pedig tudomásul kellene venni, vagy nem Vaterázni. Miért is semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatot nem tudtam felvenni a partnerrel !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon az eladó nyilatkozata szerint törött volt a termék, így nem került postázásra. A vételárat haladéktalanul visszautalta, ez mindenképp pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézését kérem, de teljesen megfeletkeztem a licitről. Valamint a vásárlási értesítő mail-t sem kaptam meg.:-( Minden jót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos kompatibilitási probléma miatt nem jött létre az adásvétel.Korekt segítőkész eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors pontos minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, mert a termék kis mértékben eltért a fotón láthatótól. Ezt a partner jelezte,és kérésemre a vételárat azonnal visszautalta. Teljesen korrekt volt a hozzáállás, függetlenül az üzlet végeredményétől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet, a leütés után derült ki, hogy nem megfelelő a laptopom az usb tuner használatához.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SAjnos nem ugy alakult hogy át tudjam venni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
labigabi83 (101) (Vevő)
Semleges
2012.10.06. 10:57:42
1653044201
Sajnos nem sikerült rövid távon időpontot egyeztetnünk a személyes átvételre.
Másik fél: Nem értem, hogy ha a vevő hibájából nem jön létre az adásvétel, akkor miért nem pozitívat ad az eladónak???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csillus333 (11) (Vevő)
Semleges
2012.09.16. 13:07:51
1628767595
Köszönöm a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erandras0 (883) (Vevő)
Semleges
2012.09.10. 20:58:53
1618170944
Talán majd máskor..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mortalkombat_a (144) (Vevő)
Semleges
2012.07.25. 08:20:53
1581823688
Az adás-vétel nem jött létre. A termék átvétele nem történt meg a részemről, mivel a partnert borzasztó rugalmatlan illetőnek tartom, aki egy centit sem menne a lakhelyétől arrébb, hogy átadja a leütött terméket. Többször is felajánlottam, hogy találkozzunk valahol, neki sosem felelt meg, csak a lakóhelyén.
Ezért mielőtt mást kritizálsz nézz magadba is!
Nem ajánlom senkinek sem eme rugalmatlan vaterást
Másik fél: Alapvetően a termék átvétele a címen volt meghirdetve. Ennek ellenére hetekig hurcoltam ma táskámban a terméket, azt sem mondtad, hogy bocsi, de nem kell.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
