mate166_a (8) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Végül az adás-vétel nem jött létre. A vevőt ajánlom, mert a licit megnyerése után rövid időn belül jelentkezett emailen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létre, részben az én hibámból.Nem tudom a pontos sikertelenség okát mert az email re nem válaszolt és márcus 23 óta nem kereset meg!Ezért az aukciót lezárom!
Remélem más szerencsésebb lesz a vevővel!
Másik fél: A eladót nem lehetet elérni telefonon imailemre nem válaszolt igy nem tudtam megveni a terméket.Szerintem 1 ft-ért nem akarta eladni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom a pontos sikertelenség okát mert az email re nem válaszolt és márcus 23 óta nem kereset meg!Ezért az aukciót lezárom!
Remélem más szerencsésebb lesz a vevővel!
Másik fél: A eladót nem lehetet elérni telefonon imailemre nem válaszolt igy nem tudtam megveni a terméket.Szerintem 1 ft-ért nem akarta eladni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
480045.zoli52 (923) (Eladó)
Semleges
2008.03.30. 12:49:34
55077642
Az adasvetel nem jött létre mert a vevö sajnos nem tudta megoldani a szallitast.
Másik fél: Autom elromlot és nem tudtam elhozni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
*A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor
Másik fél: Én ott volta a megbeszélt helyen és idöbe az eladó nem és a telefont nem veszi fel ezért nem tudtam megveni a terméket.Nem tudom ha árul akkor mért nincs ott a megbeszélt helyen.Megbizhatatlan eladó nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áruért nem jött,telefonon nem szólt.
Másik fél: Eladó a telefont nem veszi fel nem lehet elérni én ott voltam a megbeszélt idöbe helyen az eladó nem.Nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudot eljöni a termékért.
Másik fél: Nem tudtam elmeni érte
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudot eljöni a termékért.
Másik fél: Nem tudtam elmeni érte
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vevö nem tudot eljöni a termékért.
Másik fél: Sajnos nem tudtam elmeni érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Semleges
2008.03.17. 12:16:34
55289540
A vevő nem kérte a terméket.
Másik fél: Nem felelt meg a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
