holidaygirl (440) 95.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 461 | 610 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 24 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 500 | 654 adásvétel |
| Az eladóként kapott 110 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladót sajnos a termék lejárta után tudtam csak megkeresni, mivel kórházban voltam,azonnal leírtam mi történt, és sajnálatos de nem tudom igénybe venni az általa meg hirdetett terméket,egészségügyi okok miatt,tehát nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árut megkaptam időben. Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,rendes,kedves Vaterás,csak sajnos az áru nem ért egy fabatkát sem:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
facsiga68 (317) (Eladó)
Semleges
2011.12.25. 15:30:45
1467262211
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Postai hibaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
facsiga68 (317) (Eladó)
Semleges
2011.12.25. 15:29:25
1467262209
Az adás vétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Postai hibaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem sikerült időben hozzájutnom a termékhez. Egyebekben teljesen rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlenség...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Babszika123 (77) (Vevő)
Semleges
2010.05.07. 16:59:46
988915914
A terméket megkaptam, de sajnos nem tudok pozitív értékelést adni, a termék a leírás szerint új volt, de már a küllemén is látszott, hogy ez nem így van, ill. a ceruza csavaros része sem működik. Azért köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.r2d2sagaris (16209) (Eladó)
Semleges
2009.12.28. 17:37:28
158890074
A partner állítása szerint nem kapta meg a számlaszámot tartalmazó emailt: ezzel se pro se kontra nem lehet mit kezdeni, bár a gmail jelzi, ha egy levél nem megy át... Mindenesetre ő nem keresett, nem jelentkezett, szépen megvárta míg eljött a dec. 23-a, ekkor telefonon én hívtam és közölte, hogy már nem aktuális, mert itt a karácsony. Ez van, az új esztendőben nagyobb bajunk ne legyen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
280477.compo (0) (Vevő)
Semleges
2009.03.22. 10:43:01
129429653
Minden rendben volt. köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
moloko1984 (479) (Vevő)
Semleges
2009.01.18. 10:26:22
498391729
Sajnos a leírásban sehol sem szerepelt, hogy a termék nem működik! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másik játék leírását tettem fel, mint ami a képen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibáztam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, de kedves volt a vevő és időben szólt ezért nem adok negatív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több hét és megbeszéléseink ellenére sem küldte el a vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
590706.adikiraly_v (55) (Eladó)
Semleges
2008.07.25. 19:11:41
79363591
megtévesztették a keresőszavak a megnevezésben, és tévesen ütötte le a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elnézte a megnevezést. Tévedés volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék kopott, fakó és foltos volt, ennyiért vadiújat kaptam volna üzletben. Ezekről egy szót sem említett az aukción. Elég sokat is vártam rá. Nem vagyok elégedett! De tény, hogy megkaptam.
Másik fél: Hát pedig a hajpánt teljesen úgyanúgy nézett ki élőben, mint a képen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben és gyorsan korrekten lebonyolódott. Viszont az áru,egyáltalán nem felel meg a leírtaknak. A leírás a termékről egyáltalán nem fedte a valóságot.
Másik fél: A leírás pontosan fedte a valóságot.A cipő használt és én ezt is írtam.Ha használt árut veszel,ne újra számíts!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vis maior miatt sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vis maior miatt sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.