szuzee86 (23) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(23 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(23 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 23 33 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 25 35 adásvétel
Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Érd
Regisztráció dátuma: 2013.02.16.
Utolsó belépés: 2019.02.25. 11:15
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

465585.bernadett38 (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.13. 03:32:58

Termékkód

1717069730

Az eladó nem segítőkész és ezért nem ajánlom!!! Sajnálom
Másik fél: Az eladónak lehetősége van kiválasztani a számára megfelelő szállítási módot,ami nem véletlen és főleg látható a vevők számára, amit a vevő figyelmen kívül hagyott.Vásárlás előtt nem kérdezett pedig arra neki lett volna lehetősége.Az ő figyelmetlensége számomra plusz költséget jelentett(Vatera). Nem ajánlom senkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

fashion4u_a (79) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.12. 22:41:06

Termékkód

1720653692

A terméket 3 nappal azután adtam postára, hogy megkaptam az árát, ezt a vevő kifogásolta. Szerinte a mérete is nagyobb, hiába a címkéjén is 15-ös szerepel, biztosan a boltban írták el. Összességében semmiképpen nem nevezném barátságos partnernek, de az aukciót lebonyolítottuk.
Másik fél: A vevő azt kifogásolta,hogy a fizetés után másnapra ígérte az eladó a postázást,ez nem történt meg csak 3 nappal a fizetés után (ahogy az eladó is írja)és még csak nem is jelezte a késést! Itt az emberek nem ismerik egymást,tehát ez egy bizalmi játék! Én lehet nem vagyok barátságos vele,de ő sem volt velem korrekt!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.