Angolruhazat13 (105) 95.65% felhasználó összefoglaló oldala

95.65% pozitív visszajelzés
(110 Felhasználó adta)
95.65% pozitív visszajelzés
(110 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 110 375 adásvétel
Semleges: 26 adásvétel
Negatív: 0 0 5 18 adásvétel
0 0 131 419 adásvétel
Az eladóként kapott 140 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Dombóvár
Regisztráció dátuma: 2013.02.16.
Utolsó belépés: 2013.04.13. 19:49
Inaktív!
14 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Akrizs (322) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.28. 09:53:04

Termékkód

1737599483

Az eladó inaktív lett, és ez az elmúlt egy hónapban nem változott, így a vásárlás nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

HavasiBetti (213) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.09. 14:59:30

Termékkód

1737242447

Nem kaptam meg, de hosszas, kitartó kérésre visszautalta az árát!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

HavasiBetti (213) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.09. 14:59:12

Termékkód

1737107678

Nem kaptam meg, de hosszas, kitartó kérésre visszautalta az árát!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

HavasiBetti (213) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.09. 14:58:55

Termékkód

1732774181

Nem kaptam meg, de hosszas, kitartó kérésre visszautalta az árát!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gaba54_a (285) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.04. 07:58:04

Termékkód

1736031776

Sajnos egyéb okok miatt nem jött létre

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

isimke (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.03. 14:30:46

Termékkód

1721572418

Anyagi problémák miatt elálltam az üzlettől.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zalezsem (298) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.01. 08:54:49

Termékkód

1733252969

kissé sokáig tartott, míg a termék megérkezett, de az eladó azt mondta a posta hibájából

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katheryna (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 07:14:09

Termékkód

1737612092

Az eladó inaktív lett. A ruhák sajnos már nem voltak meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katheryna (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 07:13:52

Termékkód

1737603608

Az eladó inaktív lett. A ruhák sajnos már nem voltak meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katheryna (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 07:13:31

Termékkód

1737218915

Az eladó inaktív lett. A ruhák sajnos már nem voltak meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katheryna (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 07:13:04

Termékkód

1737596105

Az eladó inaktív lett. A ruhák sajnos már nem voltak meg.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Nimrod303 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.25. 21:27:15

Termékkód

1737124253

no comment------------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KKLL726 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.23. 12:41:34

Termékkód

1737224819

Kinyúlt, inkább játszós darabok. Nem felel meg a termékleírásnak. Nagyon csalódottak vagyunk,mert a képeken nem így tűnt.... Nem ajánlom senkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KKLL726 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.23. 12:40:41

Termékkód

1737216437

Kinyúlt, inkább játszós darabok. Nem igazán felel meg a termékleírásnak. Nem ajánlom .

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KKLL726 (101) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.23. 12:40:00

Termékkód

1737236444

Az M-L-es csajos ruhacsomag tartalmazott egy inkább XL-es méretű kabátot, valamit sok 11-12 évesre való, 146-152-es kamasz ruhát. Állapotuk nagyon silány. 1 db M-es felsőt találtam benne. Csalódás volt az eladó terméke, nem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

esztcsi86 (26) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.20. 06:31:10

Termékkód

1728383528

++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

btucike (1544) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.09. 19:50:08

Termékkód

1718017571

Nem találtam benne extra sőt első osztályú ruhát sem.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Becky8 (863) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.08. 08:18:40

Termékkód

1722047129

Szerettem volna több aukciójára is licitálni, de időközben elálltam a vásárlástól, oka: az eladó 2 hónapja regisztrált az oldalon, elijesztett az ijen rövid idő alatt kapott értékelései, a csillagjai átlaga, a 4,5-ös megnyert termék átlaga:( magas lóról beszélt velem, hiányzik belőle az alázat a vevői felé. Nem ajánlom. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Másik fél: Kedves Vaterások,teszveszesek!Csak hogy tisztázhassam magam,bemásolom a kedves vevő levelét: Sajnos bejöttek nemvárt kiadások, 0-ás nem jelentkező vevők stb holnapig nem tudok utalni. Hogy ne rontsuk egymás értékelését, leadom a pozitív értékelést, hogy nem jött létre az adásvétel, így nem kell jutalékot fizetned, de kérlek akkor te is ugyanígy értékelj. Rendben? Várom válaszod.H. Nos,felmerül ezek után a kérdés:Ki az,aki rontani akarja a másik üzletét?Március 09.-én vetted meg a terméket,Április 8.-án írtam neked,hogy jó lenne kifizetni a terméket 1 hónap után,erre írsz nekem egy ilyen levelet....Megadtam a semleges értékelést,erre te így megalázol??Majd most figyelj!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

janibarbi (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.03. 15:31:20

Termékkód

1721519603

Az eladó kommunikációja sajnos nem volt túl barátságos..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

janibarbi (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.03. 15:31:03

Termékkód

1721927147

Az eladó kommunikációja sajnos nem volt túl barátságos..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

janibarbi (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.03. 15:20:33

Termékkód

1721191439

Csak mert nem vagyok tapasztalt ilyesféle vásárlásában még nem indokolt az a hangnem amivel az eladó többször is írt nekem! Nagyon sokszor kerestem egyeztetés céljából mert nem utal el az ember akárkinek ma már pénzt szereti tudni miről is van szó! Kérdéseimre sem kaptam választ! Többet is szerettem volna vásárolni az eladótól, de sajnos inkább másik forrást kellett keresnem. De találtam is szerencsére, és vele emberien lehet kommunikálni! Ennek ellenére sok sikert kívánok a további eladásokhoz!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

liluska01 (722) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.23. 07:56:02

Termékkód

1721991947

A csomag megérkezett,viszont a ruhák minősége nem a leírtaknak megfelelő! Esetleg otthoni, játszós ruháknak mondanám, néhány darab meg használhatatlan!
Másik fél: A csomagban használhatatlan,rongyos szakadt cucc nincs,az aukcióban is leírtam,hogy otthoni is van a csomagokban......ennyi csomagszámnál bizony megesik a hiba,és hogy több otthoni kerül bele,de szerintem meg tudtunk volna egyezni,ha egyenesebb ember lennél......

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nikol122_a (84) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.22. 09:58:47

Termékkód

1719344024

Sajnos az adás vétel nem sikerült
Másik fél: az először megbeszélt időpontban sajnos pont nem tudtam előkészíteni a csomagodat,de másnapra elő volt,de nem jelentkeztél érte,és nem is válaszoltál az emaileimre!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katalingal0 (191) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.21. 15:37:22

Termékkód

1721585291

AZ eladó gyors,korrekt csak a termék leírás sántított.extra és I.oszt.helyett otthoni-játszós kategória(szerintem.)
Másik fél: Leírtam az aukcióban,hogy mi az 1.osztályú,valamint a vásárlási értesítőben is fel van tüntetve,ha utánanézel,láthatod!!!a másik meg az,hogy 2 hetet vártam rád,szívességből,mert te még licitálnál,erre jössz egy semlegessel,elég alattomos dolog!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katalingal0 (191) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.21. 15:34:10

Termékkód

1719808574

A ruhák 80% a játszós,otthoni kategóriát sem érte el a leírásban pedig extra és I.osztályúként voltak feltüntetve.Vásároltam sok-sok géprongyot.Sajnálom de erre nem tudok pozitív értékelést adni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Judit010 (39) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.20. 11:40:43

Termékkód

1717632752

Számomra a ruhák nem voltak "újszerűek és megkímélt állapotúak". A 12 db-ból 2-3 db lett jó, méretbeli problémák is adódtak.
Másik fél: Az aukció leírásában is szerepel,hogy idézem: A csomag 1.osztályú és extra minőségű ruhákat tartalmaz,ami azt jelenti,hogy vannak benne szép,megkímélt és otthoni,bolyhos,foltos,kishibás darab is! egyébként meg kicseréltem volna,ha méretből adódó problémád volt,bár vannak olyan ruhák,amibe az van írva,hogy 122-es,mégis kisebb vagy nagyobb,mint a megadott méret,de mi azt nézzük mi van beleírva....persze volt már olyan kisruha,amibe az volt írva,hogy 134-es,mégis jó,ha volt 92-es......ilyet azért nem teszünk a csomagokba!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.