sudibea_t (2082) 98.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Negatívot adnom visszafelé tiltja a szabályzat,ezért a "semleges"! A szabályzat még egyéb dolgokat is ír,jó lenne ha ezt az eladó is olvasgatná!
Másik fél: A szabályzatban az is benne van hogy nem verjük át az eladót, azzal hogy majd ekkor majd akkor átveszem a terméket. Ha nem tudod megoldani az átvételt, miért licitálsz? Azt is megigérted hogy visszahívsz, azóta is várom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szomszedagi_t (-1) (Vevő)
Semleges
2009.10.21. 09:39:53
772856341
Egy hét alatt töbszöri probálkozás után nem érhető el, sem telefonon, sem eamilben
Másik fél: jeleztem hogy 1 hétig nem leszek, a terméket nem is akartad megvenni......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én meggondolatlanságomból nem jött létre az üzlet, az eladó nem tehet semmiről, elnézést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kapitany5_t (134) (Vevő)
Semleges
2009.07.20. 11:57:29
670393714
Nem teljesen a leírtaknak megfelelő volt a termék, így az eladóval megegyezve végül nem jött létre az adásvétel.
Másik fél: akkor nekem is semlegest kellett volna adnom, mert te gondoltad meg magad, miután megkaptad a játékot?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Az áru jó, bár felnőtt ütőt vártam és gyerek méretet kaptam, de a kislányom tud neki örülni. Legközelebb be kellene írni, hogy gyerek méret.
Másik fél: azért hirdettem a játék kategóriában és nem a sportban, elnézést ha nem volt egyértelmű
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
garami_agnes (56) (Vevő)
Semleges
2009.07.07. 12:57:01
664198315
Az utalást követően 13 nap múlva kaptam meg a terméket, és a játék bontott volt, amit sehol nem közölt az eladó. A kommunikáció kicsit döcögős volt, a szállítási opciókra, illetve levelekre lassan jött csak válasz.
Másik fél: a saját oldalamon látszik hogy a termékek visszáruk ezért mindent kipróbálok, tehát a csomagolást fel kell bontanom.
7336441.enissa (44) (Vevő)
Semleges
2009.06.06. 22:47:21
616966389
Az eladó idáig egyik kedvencem volt, korrect kapcsolattartó , időben kaptam mindent . Sajnos most a játékból az egyik pisztoly használhatatlan. Csalódtam, mert nem hibásként volt meghírdetve. Sajnálom :(( ez most nem pozitív.
Másik fél: Sajnálom hogy nem hagytad hogy válaszoljak, a pisztolyt kicseréltem volna, azért mertem eladni, mert nálunk mindkettő működött
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Roberta_2009 (2550) (Vevő)
Semleges
2009.05.14. 16:57:41
579921913
sajnos sok emailemre nem válaszolt.Aztán elhozta Gyöngyösre egy általam nem ismert utcában.Én ajánlottam a vásor Főterét amit könnyű megtalálni,de neki nem volt jó.Ajándéknak lett volna,de már az alkalom elmúlt sajnos.
Másik fél: lakodalomba mentem, a várost nem ismerem szívességet tettem neked azzal hogy elvittem hogy ne legyen postaköltséget fizetned. Az e-mail-ekre Te nem válaszoltál, csak a kifogást kerested hogy ne kelljen átvenned.......
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállítással semmi probléma, de a termék sajnos hibás! Nem volt feltüntetve, hogy nem megy előre és hátra! Sajnos ezért semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathsandorne (19) (Vevő)
Semleges
2009.02.12. 10:23:47
546196846
Az adás-vétel miattam nem jött létre. Az eladó kedves és jó kapcsolattartó. A digitális toll nagyon szép és egyedi darab.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathsandorne (19) (Vevő)
Semleges
2009.02.12. 10:21:58
546201533
Az adás-vétel miattam nem jött létre. Az eladó nagyon kedves és kapcsolattartó. A játék is nagyon szép és egyedi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sAJNÁLOM,DE EZ A FELSŐ EGY AGYONMOSOTT, KIFAKULT RUHA!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptam, de kicsit nyúlott és kopott a felső.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam, de kicsit nyúlott és kopott a pizsama 830Ft-ért.
Másik fél: a vételárat nem én határoztam meg 1 Ft-os aukció volt
Az eladónak megírt sérelmeimre a válasz a saját oldalára való felhívás volt.A képen hibátlan játékot láttam,mégis csomagsérült(ez van az oldalán)és hiányos játékot kaptam...ezt sehol nem jelezte,és pótolni sem tudja.
Másik fél: A képen látható játékot küldtem el, nyakbaakasztóról sehol nem írtam, az nem volt tartozéka. Esetleges postai sérülésről nem tehetek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cyberika_t (1218) (Vevő)
Semleges
2008.03.18. 10:13:39
312098192
A megnyert órában sajnos le volt merülve az elem így nem működött ,amit egyáltalán nem jelzett az aukcióban.
Másik fél: Ne haragudj de nálunk még működött, nem volt lemerülve, különben odaírtam volna
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5937917.csupafogu (115) (Vevő)
Semleges
2008.03.06. 09:58:06
313760174
Először is köszönöm, hogy adtál másfél hét haladékot az utalásra! Viszont a játékról az aukcióban egy szóval sem említetted, hogy használt, ezt nem tartom korrektnek. Ajándéknak szerettem volna, de így egy kicsit ciki:(
Másik fél: Mint utólag megbeszéltük a játék új volt, még soha senki nem használta. Sajnálom hogy nem tudtuk megbeszélni mielött értékeltél.........
A termék új volt, de hibás (a hajszárító elemtartójában a menet meg volt szakadva, szét is volt esve). Mivel sürgősen kellett, nem vettem fel ismét a kapcsolatot az eladóval. Egyébként az adásvétel rendben, gyorsan lezajlott.
Másik fél: Sajnálom hogy nem vetted fel velem a kapcsolatot, ki tudtam volna cserélni neked a terméket
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4194190.laci14_t (29) (Vevő)
Semleges
2008.01.08. 19:34:59
293159944
Üzenet: Szia Sajnos az ülőgarnitura nem úgy variálható ahogy én szeretném, ezért semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nathalien_t (484) (Vevő)
Semleges
2007.12.28. 11:54:36
1432447563
Hát újnak annyira nem mondanám, de végül is működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kunika1971 (1271) (Vevő)
Semleges
2007.12.12. 15:44:19
1431903008
Megfelelő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3737575.hobbit0001 (746) (Vevő)
Semleges
2007.05.28. 19:04:22
322890148
ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
