Nicky90_v (82) 96.59% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
nincs mit mondanom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy, már eladott mosógépre licitáltam. Több figyelmességet javaslok az eladónak, mert így nem túl korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kissé körülményes.
Másik fél: Még jó hogy csak 1-2x akartam változtatni a találkozón.Nem jött össze személyesen is bocsánatot kértema sok "módosításért" azt mondta nincs semmi gond erre....nah sztem eléggé inkorrekt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen lezajlott. De sokat kellett várnom, mire megérkezett a DVD a postával.
Másik fél: Sajnálom de végülis mindig jelezztem hogy hol tartok nem tartom teljesen jogosnak minig válaszoltam amikor kérdezve lett. Na mind köszönöm a vásárlást. További jó licitálást.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
370022.antara05 (91) (Eladó)
Semleges
2008.05.15. 23:50:13
59880248
nem jött össze
Másik fél: Ez nem igaz!Kifizettem és a termék postán meg is érkezett.Érdekes hogy sok ember még mindig nem nőtt fel a netes aukciókhoz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
túroczibianka (28) (Vevő)
Semleges
2008.05.05. 22:02:30
63511338
Az 500 Ft posta és "csomagolási" díj felszámítását egy sima borítékért, és egyszerű 120 Ft-os költségért inkorrektnek találok. A termék végül is megérkezett, köszönöm!
Másik fél: Az 500-ba benne volt az ajánlott küldés, a boriték és a feladás ára is ami 450 ft lett összesen,ha gondolod visszautalom az 50 ft-odat:D:D:D:D:D:D:D:D
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment..............
Másik fél: Azt hiszem azok után amit csináltál szerintem is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív,Sajnos nem volt kompatibilis a termék a vevő gépével!
Másik fél: Igen nem volt az de köszönöm a segítséget.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
571248.petya202 (3) (Vevő)
Semleges
2008.03.31. 20:03:53
57582153
Sajnos az én hibámból nem tudtam az adás-vételt lebonyolitani. (Nagyon sajnálom mégegyszer)azért a másik fél nagyon megértő volt és segitőkész. Csak ajánlani tudom mindenkinek++++++++++++
Másik fél: Hát sajnálo ezt a semlegest szerintem nem érdemletem ki.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lassan érkezett meg a termék !!
Másik fél: Önhibámon kivül volt,mert rögtön mentem postára hogy feladjam két postán is voltam nem volt megfelelő boríték,írtam neki e-mailt hogy húsvét után adom fel mert sajnos nem volt boriték,azt mondta rendben......erre kapok egy semlegest????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt , megbízható, bátran ajánlom.
Másik fél: Köszi szépen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mittodomain (14) (Eladó)
Semleges
2008.02.25. 20:31:21
55803503
Nem az ő hibájuk ez nem egy negatív eredmény. Korrektek voltak mert azonnal vissza adtak mindent.
Másik fél: Igen így volt korrekt.Bocs
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánéom mindekinek és sajnálom.
Másik fél: MINDEKINEK AJÁNLOM.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozítivat adnék ha lehetne mert nem ő tehet róla. Ajénlom mindenkinek.
Másik fél: Köszi. Remélem nem lesz több ilyen és boccsi:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
