fotohaber1 (690) 99.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 686 | 898 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 707 | 921 adásvétel |
| Az eladóként kapott 424 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Rendes, korrekt eladó. Sajnos a termék tárolás során meghibásodott, így vevőbiztonsági okokból elálltunk az üzlettől. Ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Salynos nem vagyok elégedett mivel az elem gyenge a kapásjelzőben rekedtem szól aig hallani így nem tudom ajánlani másnak én magam elfogadom ahogy kaptam 3-darab gomb elemmel működik amit újra cserélnem kell benne ez meg nem olcsó persze bovli elemet lehet kapni a piacon is !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kristalyklima (724) (Vevő)
Semleges
2017.03.18. 11:00:05
2450729366
Mondhatjuk, hogy árának megfelelő lámpa. Fényerő nem túl sok (régi régi bicikli lámpa ezt tudja), festés kissé kopott, csomagolás meg egy dohányos zacskó volt, tele szeméttel, takarítgatni kellett a lámpát. Összességében messze van a brutáltól, talán a CREE led nem hamis benne, driver ismeretlen, lencse karcos, led felfogató lemez karistolt, jó kis kínai termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Charlotte226 (148) (Vevő)
Semleges
2016.03.11. 15:27:23
2200400885
"Hibás 3x cree XM-L T6 ledes kerékpár lámpa. Valószínűleg a drájvere szállt el,a 3 db T6 LED biztos jó." A meghirdetést az eladótól idéztem. Sajnos a LED-ek sem működnek. Szakemberrel vizsgáltattam felül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A lámpát megkaptam, de a gyenge, hiányos csomagolás és a posta áldásos tevékenysége miatt a lámpa üvegje miszlikbe volt törve. Mire belekerül az egyébként filléres új üveg, a járulékos költségek miatt annyiba kerül majd, mint a termék maga. Ennyit a gúdbizniszről.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rendben volt.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, segítőkész eladó! Vele maximálisan elégedett vagyok, annak ellenére hogy a termékre nem volt garancia próbált segíteni. Sajnos a kapott áru minősége nem megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
benrud73 (3453) (Eladó)
Semleges
2012.06.28. 16:49:05
1602159212
pénz visszautalva
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2374814.bebi119 (26) (Eladó)
Semleges
2012.06.02. 10:00:15
1549107695
Sajnos nem tudtam pozitívot adni mert a vatera nemengedi :S Nos már lassan 3-4 hónapja nemhasználtam a vaterámat és nemtudom, hogy mivan, de eddig amit sikeresen eladtam azt értékeltem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nemhasználtam a vaterám...Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
psilocybe_a (145) (Eladó)
Semleges
2012.02.21. 10:23:39
1542830153
A vevő nem kérte a terméket ezért semleges.De korrekt vaterás +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1595041.oregdenisz (122) (Eladó)
Semleges
2011.03.18. 16:25:34
181417231
sajnos nem jött létre a tranzakció, de ajánlom mindnekinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem jött létre a tranzakcióAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértés.
Másik fél: Az adásvétel valóban miattam nem jött létre, mert elnéztem egy pénzen az évszámot.
Szintén félrenézésből megtörténtnek nyilvánítottam.
Betettem egy csoportos értékelésbe. Sajna ez történt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Üzlet létrejött.
Másik fél: kavics1 valószínűleg félrenyomott, mert személyesen vette át az árut és meg volt elégedve.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legnagyobb sajnálatomra a méret nem volt megfelelő.
Másik fél: Az űzlet mérethiba miatt meghiúsult. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner korrekt volt, de nem tudtuk többszöri
egyeztetéssel sem létrehozni a személyes átvételt.
Másik fél: Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk időpontot egyeztetni.
Másik fél: Nem tudtunk mert a partner a sokadik emailemre sem vette fel velem a kapcsolatot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, nem jött létre az üzlet. Több e-mailt is
írtam, hogy küldje el a számlaszámát az utaláshoz, de nem reagált.Nem igazán értem.
Másik fél: Az üzlet létrejött, csak pár hónap kellett hozzá.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció meghiúsult, de nem az eladó hibájából. Abszolút korrekt partner.
Másik fél: A magnó kipróbáláskor javíthatatlan lett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó,vásároltam már tőle,de most három hónap alatt sem jutott el hozzám az áru.Köszi,Csaó.
Másik fél: Nem sikerült aa személyes találkozót összehozni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
