szabotesok (719) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 714 | 768 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 732 | 791 adásvétel |
| Az eladóként kapott 647 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
DarcaLaca (518) (Vevő)
Semleges
2023.07.25. 20:17:23
3300235616
Csomagolás előtt észrevette, hogy az óra szerkezet nem jár pontosan, késik. Így nem kellett nekem. Visszautalta a pénzt azonnal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az összes E27 műanyag foglalat eltört szállítás közben, mert az üvegbúrák nem lettek leszerelve csomagolás előtt. Szerencsére legalább azok egyben vannak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a nyomtatófej hibás, nem lehet nyomtatni a készülékkel, új nyomtatófej beszerzése szükséges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre de korrekt volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14696944.soooos (0) (Vevő)
Semleges
2017.04.20. 08:05:22
2446972661
...............
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
estillanita (21) (Vevő)
Semleges
2016.11.10. 10:07:30
2339140754
AZ ÁRU GYORSAN MEGÉRKEZETT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció létrejött,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ADÁSVÉTEL NEM JÖTT ÖSSZE!!TEKINTETTEL VOLTAM AZ ELADÓRA! SOK SIKERT NEKI A TOVÁBBI VATERÁZÁSHOZ!!
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annak ellenére, hogy a terméket megkaptam, nem vagyok elégedett. A dzseki újként lett meghirdetve,
még a címke is rajta volt, még a képeken is, viszont a nyaka csupa sárga volt, mosáskor pedig vízbe téve elszíneződött jobboldalt a nyaka, mintha más színes ruhával mosták volna össze, és annak ment volna a színe. A másik pedig, hogy a hóna alatt igen rondán már össze lett varrva, gondolom egy korábbi szakadás miatt. EZ ÁM AZTÁN AZ ÚJ TERMÉK!!! Gratulálok a sikeres eladáshoz...
Másik fél: x
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
crazylady1 (48) (Vevő)
Semleges
2014.07.30. 09:02:04
1920984245
Az eladó a termék leírásban nem közöl határidőt, utána levélben szab külön feltételeket. Az én hibámból csúszott a kifizetés, de tájékoztattam róla, ami először megértett, de után negatívan értékelt.
Másik fél: X
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ezt a fogalmat asszem másképp értelmezzük:
,, Állapota:megkímélt,jó ,, A sérült az nem annyira megkímélt. És se leírásban, se a képeken nem látszott.
Másik fél: Az övtáska cipzárai jók, a bőr sehol nem volt elszakadva.A viselése során keletkezett apró nem feltűnő esztétika hibák ami szemmel nem vagy csakalig látható azokat nem tekintem hibának. Igy az állapota jó volt. Ha hibátlan terméket akar amit senki nem viselt akkor új terméket vásároljon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Softceller (590) (Vevő)
Semleges
2014.02.08. 05:34:56
1849526957
A leütött terméket máshol értékesítette az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisangie (130) (Eladó)
Semleges
2013.06.10. 20:34:00
1736203043
A partner sajnos nem tud számolni, és ezt egy semleges értékeléssel hozta a tudomásomra. Szerinte a postaköltség dupláját számoltam fel.. Javaslom, hogy nézze át a postai feladások díjtáblázatát és legközelebb használjon számológépet mielőtt értékelést készít.
Rendkívül inkorrekt volt az értékelése.
Másik fél: Tudok számolni,mivel a csomagoláson rajta volt,hogy mennyiért adtad fel a csomagot, én kb 1000 forintot fizettem a postára a csomagot pedig feladtad 485 ft-ért,így 500fttal átvertél.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4 üvegbúrából egy olyan állapotban érkezett, amilyenben nem vettem volna meg a terméket. Mivel az állapotfotón már volt rajta kisebb repedés, nem értékelem a csomagolást alacsonyabban. Javaslom, hogy üvegtárgyat törékeny csomagként és esetleges repedést leragasztva, a többi tárggyal nem érintkezve adja postára.
Másik fél: A vevőt tájékoztattam,hogy az egyik búra meg van repedve, kép is került fel róla és ő ennek tudatában vette meg. A csomagolás tökéletes volt,mivel sértetlenül megérkezett.A búrák elkülönítve külön csomagolásban (dobozban voltak), a vásárló szintén téves információt közöl. A vásárló nem kérte és nem is fizetett extra postázási díjat,hogy törékeny csomagként legyen feladva én pedig a saját pénzemből nem fogom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
szabotesok (719) 99.45%
2026.05.11. 15:14:06
