549361.lacirock14 (-5) 30.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pozitív értékelést kaptam tőle, annak ellenére, hogy az üzlet nem jött létre. A gesztus önmagában szép, csak nem tudom mire vélni. Jutalékot pedig csak valós üzletelés után szeretnék fizetni.Egyszer e-mail-ben jelentkezett.A többi levelemre nem válaszolt. A megadott telefonszámon nem érhető el. Nem tudok tovább várni.Azért remélem, hogy nem történt baja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
420114.mgabor22_v (77) (Eladó)
Semleges
2008.03.29. 22:21:33
57202481
Többször beszéltünk, hogy mikor találkozzunk. A vevő egyszer sem jött el, csak azért nem adok negatívot, mert magától felhívott mindíg. Nem tudok tovább várni hogy jöjjön. Így is vagy 3 hete húzódik ez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos elöre megadta a pozitivot de nem fizetett, emailbe megirtam egy helyet ahol találkozhatunk volna,de semmi válasz. Utalni meg nem tud.Sajnálom hogy semlegest kell adnom további jó vaterázást! Baráti üdv
Másik fél: csókolom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
