Olgica1 (2601) 99.73%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2591 | 3727 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 43 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2636 | 3777 adásvétel |
| Az eladóként kapott 931 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A kitűző sajnos elveszett. Köszönöm Olgica1 korrekt tájékoztatását és jó kommunikációját.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A posta elismerte, hogy a küldeményt elvesztette, mégis kézbesítettnek tekinti.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem a tranzakcióval, hanem a termék állapotával volt probléma.
Az üveg megfelelt a képnek, de szennyezett volt kívül, ami viszont nagyobb prolémavcvolt, és közölni kellett volna előre, hogy nagymértékben belül is.
Az üveg belsejében, főként az alján vastag rétegben sok, nagyon nehezen eltávolítható ragacsos anyag maradvány volt, amit mosogatószerekkel egyáltalán nem, csak sok alkoholos oldószerrel lehetett több napi áztatás után eltávolítani.
Ilyen állapotban nem is lett volna szabad eladni.
Másik fél: Az ismerj meg oldalamon jelzem előre, hogy a termékek tisztítást igényelnek, hiszen jó ideje pincében vannak tárolva. Az 500 Forintért vásárolt üveg váza nem volt sérült, csak letisztítani kellett. Az eddig egy adásvétellel rendelkező vevő arra már nem tér ki, hogy külön jól becsomagoltam a vázát, hogy neki ne kelljen törékeny feladást fizetnie, ahogy arra sem, hogy végig informáltam a feladás státuszáról. Továbbá felém a problémáját nem jelezte, rögtön leadta a semleges értékelést. Erről ennyit.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3876620.huff00 (-1) (Vevő)
Semleges
2021.09.17. 01:05:20
3075173582
Friss negatív tapasztalat miatt nem utalok előre.
Másik fél: A negatív tapasztalat nem velem és még csak nem is a vaterán született. Az nem lett volna gond, hogy én előre fizessem az ő 3500 Ft. feladási díját a futárnak az utánvéthez? Korrektebb akkor lett volna, ha még a méteres váza egy órát igénybevevő csomagolása előtt közli velem, hogy előre nem fizet. Akkor be sem csomagoltuk volna. A vasárnap esténket kellemesebben is el tudtuk volna tölteni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19Mikibacsi (342) (Vevő)
Semleges
2021.08.08. 08:17:44
3059639057
A leírásban nem szerepelt, hogy a műanyag csatlakozók repedtek-használhatatlanok.
Másik fél: A postaköltség egy részével még mindig tartozik, továbbá a termékhez még olyan alkatrészt is adtam, ami az aukcióban nem is szerepelt, ezzel szemben ő olyan dolgokat állított az értékelésében a termékről, ami teljes egészében hamis. Inkorrekt partner! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karolina10 (29) (Vevő)
Semleges
2021.03.31. 21:59:17
3017923730
Nem is próbált kapcsolatba lépni velem,csak az automatikus levelet kaptam meg,en viszont vártam a következő aukciora ,csak meg sok idő van,egy termékért nem lehet posta költséget fizetni mert nem éri meg
Nem kel el hinni mindent amit írnak nem úgy van
Másik fél: Két emailt küldtem, amelyek a levelező rendszeremben megvannak, a kettő között napok teltek el, összesen 8 napot vártam, semmilyen megkeresés nem érkezett, sem válasz, hogy másik aukcióra is várna, nincs ilyen néven licit sem. Az adásvétel nem jött létre természetesen. A vevő valótlant állít. De különben is, ha egy másik aukció érdekli, akkor miért nem keres meg emailben, hogy azt be szeretné várni? Lett volna rá lehetősége! De ez nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Adásvétel rendben létrejött, csak a karkötő nem ezüst :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csillagjanos (56) (Vevő)
Semleges
2021.02.03. 09:32:07
3002816900
Rossz emlék lesz, Fotó készülhetett volna a termékről szétesett állapotban is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bianka716_a (237) (Vevő)
Semleges
2021.01.26. 21:25:45
3002385074
Sajnos a vásárlás nem jött létre, mert az eladó nem találta meg a blúzt. A pénzt visszautalta és felajánlotta,hogy kedvezménnyel vásárolhatok tőle valamit, de nem találtam semmi kedvemre valót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kismarja1941 (570) (Vevő)
Semleges
2021.01.25. 15:07:41
2999109188
Kiváló,gyors inteligens partner,de meghíusult a tárgy megtekintése után az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hamarosz (1710) (Eladó)
Semleges
2020.05.18. 21:22:26
2907732566
A vevő gyors , kommunikatív , pontos! Szereti megmondani rendelés után ,hogy mennyiért kellene küldeni a csomagot . Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval sikerült pontosan és alaposan egyeztetni, de sajnos a termék nem volt megfelelő. Hálásan köszönöm az eladónak hogy figyelmes volt és nem akart egy olyan terméket eladni amit végül is nem tudtam volna használni. Korrekt és figyelmes az eladó, ajánlom bátran mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő illedelmes és megértő volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudta már megvásárolni mert már elkelt csak fent maradt a hirdetés!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VDettizmus (45) (Vevő)
Semleges
2019.03.19. 02:23:28
2718320927
Számomra a gond az volt,hogy a termék iszonyú dohányfüst szagú volt, amellyel nem lett volna gondom ha ezt az eladó jelzi,hogy nagy szabású mosást igényel a termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos vásárlás előtt nem figyeltem fel arra hogy a termék sérült!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
otgyerekesmi (100) (Vevő)
Semleges
2018.02.24. 16:43:26
2588820923
Nem jött létre az üzlet, mert meggondoltam magam. Nagyon rendes, kedves és korrekt eladó, aki korrektül járt el, amikor visszaléptem. Csak jót tudok írni róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
otgyerekesmi (100) (Vevő)
Semleges
2018.02.24. 16:34:58
2588820911
Nem jött létre az üzlet, mert meggondoltam magam. Nagyon rendes, kedves és korrekt eladó, aki korrektül járt el, amikor visszaléptem. Csak jót tudok írni róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
billencs (2643) (Eladó)
Semleges
2017.07.03. 09:40:49
2385109292
A vásárló nem küldte az összeget. Sajnálom, hogy nem jött össze :-( Talán legközelebb...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bevy230 (8003) (Eladó)
Semleges
2017.05.14. 17:02:57
2473100495
A Vevő gyorsan jelentkezett, de már nem kérte a terméket, mert máshol sikerült már megvásárolnia.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő jelentkezett, de már nem kérte a terméket, mert máshol sikerült már megvásárolnia.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtuk megoldani, a szállítást
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkésve, elkeveredve egy MACSKASZŐRÖS kisgyermek hálózsákot kaptam.Ez nem korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemesiringo (22) (Eladó)
Semleges
2017.02.12. 14:34:01
2434957223
.................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, de az ügylet nem jött létre közös megegyezéssel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
barbica10 (169) (Eladó)
Semleges
2015.06.25. 15:26:54
2084403356
Korrekt, gyors partner! Sajnos az adásvétel önhibámon kívül nem valósult meg, de azonnal jeleztem a Vevő felé a problémát és ő nagyon megértő volt. Köszönöm és elnézést! Másoknak is szívből ajánlom!"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék jelenleg nem elérhető, így a megrendelés törlésre került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A megrendelés törlésre került.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Silenziosamente (907) (Eladó)
Semleges
2014.06.03. 07:03:56
1900846655
Részemről pozitív lenne, de a rendszer nem engedi, a termék méretben nem lett jó a vevőre. Maximálisan ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretgond miatt nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kranitz332 (1735) (Eladó)
Semleges
2013.12.03. 11:17:32
1828129937
Az adásvétel rendben zajlott! Viszont a Postán pár grammal több volt a csomag súlya mint ahogy én itthon mértem,ezért a nagyobb kategóriába esett és így többe került mint gondoltam a postaköltsége. Jeleztem a vevőnek és megírtam,hogy rá bízom,hogy utalja-e vagy sem a különbözetet! Annyit nem kaptam válaszul,hogy köszönöm! Ezen a téren nem tartom korrektnek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bandroka (717) (Eladó)
Semleges
2013.07.19. 19:23:28
1732189907
Valamit félreértett a vevő.Elfogadtam amit kifogásolt. Amennyiben hibáztam elismerem. Nem volt szándékos. Elnézését kérem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ilcsi88 (1683) (Eladó)
Semleges
2013.07.18. 07:19:29
1680130043
A postaköltségben ráfizettem, mai napig nem utalta el a különbözetet, de ezért negítívot nem adnék, csupán egy leckének tudom be, korábban nem szabad postázni. Igazából egy válasz köszi mail jólesett volna....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazán kedves és korrekt és türelmes partner, ajánlom mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Figyelmetlenségemből adódóan hibásan hirdettem meg a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves, korrekt, megértő partner! Csak ajánlani tudom! +++++ Sajnos a postázás során megsérülhetett a termék és nem lehetett tökéletesen használni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A postázás során megsérülhetett a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A adás-vétel nem jött létre. Majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kevés opciót adtam meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
129592.dunaparty (424) (Eladó)
Semleges
2011.02.10. 07:31:32
1436467553
Minden rendben köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nuticcka_t (240) (Eladó)
Semleges
2010.11.14. 21:53:36
1262510071
Az adás-vétel nem jött létre.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bettina75 (1109) (Vevő)
Semleges
2007.05.04. 12:40:07
323443571
Nem szeretnék negatívot adni, ezért inkább semlegest írok. A kosztümfelső tényleg szép,csak jelezhetted volna hogy kiszedhetetlen foltok vannak rajta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a leírtaknál rosszabb minőséget kaptam!Kár! Viszont gyorsan intézte a küldeményt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
