hakila (138) 98.58% felhasználó összefoglaló oldala

98.58% pozitív visszajelzés
(139 Felhasználó adta)
98.58% pozitív visszajelzés
(139 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 139 148 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 146 155 adásvétel
Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2013.02.28.
Utolsó belépés: 2024.04.10. 20:59
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

mabandi56 (357) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.05.24. 20:20:51

Termékkód

2619077579

A könyvet már eladta, így nincs üzlet!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

JUNIOR84 (113) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.23. 10:30:20

Termékkód

2267137898

Sajnos a megnyert könyvet nem találták valahogy elkeveredett, így nem tudták eladni Nekem. Licit megnyerése után az eladó erről korrekten és becsületesen azonnal tájékoztatott. Remélem máskor kötünk üzletet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

9337294.Wolf22 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.03.14. 11:23:47

Termékkód

2035510217

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pinyo72 (75) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.06.03. 17:53:41

Termékkód

1752992150

A termék az volt,de közel sem olyan állapotban, mint amilyennek leírta!!!
Másik fél: Nem nagyon értem a problémát! azt írtam, hogy jó állapotú a felkasírozott lapon van egy kis hiba ami a fotón jól látszódott. a könyv belsejében nincsenek szakadások hiányok firkálások.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

noname013 (14) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.06.02. 13:36:03

Termékkód

1717742267

A terméket és a postaköltséget a vevő kifizette azonban a csomag visszajött azzal a megjegyzéssel ,hogy a címzett nem kereste . A csomagot visszaküldtem a Budapesti központi csomag megőrzőbe és jeleztem a vevőnek , de nem kívánta átvenni arra hivatkozva ,hogy nem fogja még egyszer a postaköltséget megfizetni . Nem is kellett volna még egyszer megfizetni hiszen már ki lett fizetve . Nagyon sajnálom :-(
Másik fél: Mivel nem kaptunk értesítőt a postától és húsvétra vártuk a könyvet és arról szeretnék látni egy mailt hogy mikor értesítetthogy a budapesti központi postán van a csomag és azt én miképpen vehetném át?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem vette át a postán a csomagot !