hakila (138) 98.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 139 | 148 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 146 | 155 adásvétel |
| Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mabandi56 (357) (Vevő)
Semleges
2018.05.24. 20:20:51
2619077579
A könyvet már eladta, így nincs üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a megnyert könyvet nem találták valahogy elkeveredett, így nem tudták eladni Nekem. Licit megnyerése után az eladó erről korrekten és becsületesen azonnal tájékoztatott. Remélem máskor kötünk üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9337294.Wolf22 (6) (Vevő)
Semleges
2015.03.14. 11:23:47
2035510217
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék az volt,de közel sem olyan állapotban, mint amilyennek leírta!!!
Másik fél: Nem nagyon értem a problémát! azt írtam, hogy jó állapotú a felkasírozott lapon van egy kis hiba ami a fotón jól látszódott. a könyv belsejében nincsenek szakadások hiányok firkálások.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
noname013 (14) (Eladó)
Semleges
2013.06.02. 13:36:03
1717742267
A terméket és a postaköltséget a vevő kifizette azonban a csomag visszajött azzal a megjegyzéssel ,hogy a címzett nem kereste . A csomagot visszaküldtem a Budapesti központi csomag megőrzőbe és jeleztem a vevőnek , de nem kívánta átvenni arra hivatkozva ,hogy nem fogja még egyszer a postaköltséget megfizetni . Nem is kellett volna még egyszer megfizetni hiszen már ki lett fizetve .
Nagyon sajnálom :-(
Másik fél: Mivel nem kaptunk értesítőt a postától és húsvétra vártuk a könyvet és arról szeretnék látni egy mailt hogy mikor értesítetthogy a budapesti központi postán van a csomag és azt én miképpen vehetném át?
