Kesztg (434) 98.87% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 438 | 505 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 463 | 530 adásvétel |
| Az eladóként kapott 177 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomigyerk74 (156) (Eladó)
Semleges
2021.05.15. 17:55:10
3013858172
Minden tekintetben pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
makkos-f (964) (Eladó)
Semleges
2019.02.18. 11:19:08
2724310658
Egy személyesen átvehető terméket ütött le a vevő,de postán szerette volna megkapni.Ez a termék nem küldhető a sérülés veszélye miatt. Ujra feltettem eladásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Személyesen átvehető terméket ütött le fix áron,és postán kérteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnéztem a szállításra vonatkozó leírást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló igényeihez igazodva, az általa megjelölt módon történő kiszállításhoz a terméket más telephelyre szállítottuk át. A vásárló névre szóló áfás számlát kapott a termékről és az általa megjelölt oldalon szereplő standarad szállítási díjról ,melyet elfogadott és kiegyenlített. Értékelésnél viszont kifogásokat emelt és kérte, hogy a b2b szállítási díj és a vevő névre szolo kiskereskedelmi szolgáltatási díj különbséget utaljuk vissza, ami számvitelileg és üzleti titok miatt sem etikus.
Másik fél: A Vatera ÁSZF-je egyértelműen megfogalmazza a meghirdetett termékekhez feltölthető képeket és a szállítási költséget. Az ÁFA mértékét pedig használt termékre vonatkozóan magánszemélyek viszonylatában az ide vonatkozó törvények szabályozzák.
ÜZLETI TITOK egy nem létező szolgáltatás után - ez ugye csak vicc !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wonderwolf72 (5810) (Eladó)
Semleges
2018.09.13. 22:41:37
2669022476
Kedves vevő, sajnos elnézte a méretet, de jelezte. Korrekt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő véletlenül ütötte le a terméket, elnézte a méretet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tökéletes úri ember!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló korrekt, de már eladtam a terméket máshol mire leütötte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Már eladtamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos licitálás után derült ki hogy hibás a készülék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kosazotya (14) (Eladó)
Semleges
2015.04.11. 00:05:18
2063427071
A Partnerrel levelezést folytattunk a licit közben, az általam javasolt árhoz képest jelentősen magasabb összeggel zárult végül a licit, amelynek a partner volt a nyertese. Nagyon korrektül jelezte felém tekintve, hogy az árura nagyobb összeggel is licitáltak, mint amit én vártam ezért nem kíván anyagilag megkárosítani. Két javaslattal élt: 1) eredeti alacsony összegű ajánlatom fenntartása mellett a költségeimet kifizeti 2) a licitet újra indítom. Közös megegyezéssel az utóbbi mellett döntöttünk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Partner levélben megígért árhoz képest jelentősen magasabb összeggel zárult a licit, így a partner elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Senki hibaja
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt egyeztetett idopontAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
banyek000 (107) (Vevő)
Semleges
2015.03.17. 21:47:39
2039437073
Nem szerettem volna bunkó lenne, hogy vasárnap felhívom telefonon. Sajnos váratlan dolog jött közbe, amit írtam is. Nem tehetek róla. Azért, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dracula40 (871) (Eladó)
Semleges
2014.01.30. 21:48:28
1846134884
Rendes és segítőkész vevő, köszönöm a korrekt hozzáállást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos,megbízható!mindenkinek ajánlom+++++++++++A méret sajnos nem volt jó,de megoldottuk!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MéretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Apró félreértés történt. Az eladó egyébként nagyon korrekt és segítőkész.*****
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt.
Másik fél: Nem értem miért kaptam semleges értékelést!
"minden renden volt."
Megnyertem egy licitet, amiben Sony Ericsson w810i Memory Stick Pro Duo 512mb kártya + átalakitó Memory Stick Duo Adapter SanDisk-es + töltő + adatkábel volt hirdetve. Mivel nekem nem volt szükségem a töltőre és adatkábelre, arról gálánsan lemondtam, ne is küldjék! Pedig a töltőre és adatkábelre jelentkezett ciboka felhasználó, akinek akár én is eladhattam volna ezeket!
A vételárat meg a postaköltséget pedig amikor LuxeOn nyilatkozott, hogy mennyi, utána egyből átutaltam. Én a csomagot, ahogy kértem megkaptam, és pozitívat adtam, mert szerintem tényleg minden rendben volt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült két aukciómat egyszerre leütnie és egy darabbal nem tudott mit kezdeni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, a többség nem így csinálja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nálam a rendelést hivatalosan nem fújta le, csak innen tudok róla.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
71099.freec1 (137) (Eladó)
Semleges
2009.01.02. 19:59:16
115119924
Legszívesebben pozitívot adnék, de nem tudok, így marad a semleges. Rajtunk kívülálló okok miatt nem jött össze a találkozó, egyébként minden rendben volt. Rendes Vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rajtunk kívülálló okok miatt nem jött össze a találkozó!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az üzlet nemjött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az üzlet nemjött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
