torike_t (545) 98.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 551 | 718 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 573 | 742 adásvétel |
| Az eladóként kapott 166 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A megadott időben az eladót nem lehetett elérni, de a végén hozzá jutottam a termékhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beuci_cica (131) (Vevő)
Semleges
2012.01.05. 16:37:36
1483860224
A terméket nem kaptam meg, viszont a pénzt visszakaptam. Sajnos nem érkezett meg a termék az eladónak, így nem tudta nekem elküldeni. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.berzimaster (5) (Vevő)
Semleges
2012.01.05. 11:57:49
1502572157
Korrekt volt az eladó, csak késve tudtam meg, hogy külföldről való szállítási problémák miatt nem kaphatom meg az árut, és visszakaptam a vételárat. Összességében ajánlhatom bárkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már nagyon rég ellet utalva az összeg és még semmit sem kaptunk!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.melcsikebaby (15) (Vevő)
Semleges
2011.12.08. 13:57:26
1498357406
Sajnos az adás-vétel nem jött létre,de nem az eladó hibájából,az összeget vissza is utalta nekem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adasvetelfun (35) (Vevő)
Semleges
2011.12.02. 13:26:35
1498357382
a termék az írt 10-15 napos szállítási időt olyan 20 nappal túlszárnyalta de lehet h több. a termék tökéletes állapotban van, csak szülinapra kellett volna ami már elmúlt pár napja, ezért kénytelen vagyok semlegest adni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AAlexandra91 (58) (Vevő)
Semleges
2011.11.21. 19:16:33
1475351858
Korrekt, kedves eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AAlexandra91 (58) (Vevő)
Semleges
2011.11.21. 19:15:53
1476510922
Az eladó korrekt volt, sajnos nem állt módomban a termék árát utalni. Sok plussz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HAROMSZIROM (26) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 21:01:02
1484446988
...........:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rockdragon (15) (Vevő)
Semleges
2011.10.23. 18:37:41
1482113849
Bár nem sikerült a vásárlás -miattam-, de nagyon pozitív volt az eladó hozzáállása, s régebben már vásároltam az illetőtől, amikor teljesen pozitív véleményt formáltam róla.
Másik fél: Korrekt, sajnálom, hogy nem jött létre, de remélem lesz még alkalmunk találkozni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A piercing tökéletesen szuperál :)
Másik fél: ??? akkor miért is semleges?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék egyáltalán nem érkezett meg!!! Azért nem negatív az értékelésem mert sima levélként kértem a termék elküldését, ezért nem deríthető ki hogy az eladó vagy a posta hibájából nem érkezett e meg a termék! Az eladóval konkrét problémám nincs, de az e-mailjeimre enyhén szólva késve kaptam választ...
Én személy szerint nem kockáztatok meg még egy aukciót az eladóval!
Másik fél: Javaslom, hogy , ha van választási lehetőség akkor ajánlottan kérje a csomagot, mert a sima levelekre vérszemet kapott a magyar posta, főleg, ha érzik, hogy van benne valami! A termék postázva lett, ezt remélem senki nem feltételezi rólam, hogy nem adom fel, hisz nekem az az érdek, hogy máskor is visszatérjenek hozzám. Az, hogy sima levélként lett kérve nem az én hibám, a vevő sajnálta azt a pluszt, hogy a termék biztosan megérkezzen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék igen jelentős (több hetes) késéssel érkezett meg. Az eladó készéséges volt, elismerte a hibáját, felajánlotta, hogy, visszafizeti a vételárat. A terméket sürgősséggel postázta és 500 ft-t a kérésem nelkül is visszatéritett. A késedelem okát külső tényezőkkel magyarázta (posta), amelyet el is fogadok, ezt, valamit az igyekezetét elismerve lett az értékelés negatív helyett semleges.
Szerintem korrekt partner, soktényezős piacon üzletel (külfüldről szállíttat), partnernek ajánlom.
Másik fél: Korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13873681.boszko13 (158) (Vevő)
Semleges
2011.08.28. 18:30:07
1461359185
no komment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13873681.boszko13 (158) (Vevő)
Semleges
2011.08.28. 18:29:20
1461901844
no komment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zoltang_1981 (140) (Vevő)
Semleges
2010.04.22. 20:53:40
994106228
A termék NEM a meghirdetettnek megfelelő állapotban volt, az adásvétel viszont rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SAJNOS SOK PROBLÉMÁM VOLT,DE ATTÓL FÜGGETLENÜL MEGBIZHATÓ VAGYOK ,ÉS JELEZTEM.
Másik fél: Előfordul, hogy elkerülte a figyelmem a levele, de egy teljes hónapot vártam, ha annyira akart volna fizetni, szerintem már rég túl lennénk rajta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A felső nagyon szép, de két hétig rohangáltam utána postáról postára mert nem a megbeszélt címre külte! Így enyhén szólva fáradtságos volt átvenni!
Másik fél: Neharagudj ha ezzel problémát okoztam volna, nem emlékeztem arra, hogy máshova kellett volna küldeni a felsőt. De szerintem ezért nem hiszem, hogy semlegest érdemelnék, hisz az áru sértetlenül megérkezett a Teszveszen megjelőlt címedre
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
