Villam79 (103) 92.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 112 | 124 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 128 | 141 adásvétel |
| Az eladóként kapott 37 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
AlfaGSM (6973) (Eladó)
Semleges
2015.11.23. 15:00:05
2154860171
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meggondolta magátAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deejaycraft (88) (Eladó)
Semleges
2014.02.03. 15:21:31
1858759208
nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Schneczi (1242) (Eladó)
Semleges
2010.07.29. 10:23:19
173648153
nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mattzarubay (114) (Vevő)
Semleges
2010.06.28. 14:26:39
172311423
Sajnos amikor át akartam venni a műszert,kiderült, hogy a fejek túl nagy méretűek, és a beszerelés nem megoldható! Az eladó teljesen korrekt volt, és megegyeztünk, hogy emiatt nem kötjük meg az üzletet!
Másik fél: Sajnos így alakult
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Két és fél hónap alatt sem sikerült lebonyolítani az üzletet, pedig több lehetőséget is felkínáltam az áru átvételére, ennek ellenére csak hitegetett, hogy napokon belül átveszi. Azért nem adok negatívat, mert már volt egy sikeres üzletünk.
Másik fél: Sajnos elromlott az egész gépem és ezért nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Coulthard89 (906) (Eladó)
Semleges
2009.08.30. 11:59:33
150614947
Arról volt szó, hogy jelentkezni fog a processzor miatt, ha rendeződnek a gondok a gépével. Ezt nem tette meg a megbeszélt időtartamon belül. Vártam tovább, kerestem, nem vette fel, nem hívott vissza. Nem tudok tovább várni, mert a "vásárlás" annyira régen történt, hogy a vatera nem enged be a személyes menübe, amíg nem készítem el az értékelést.
Másik fél: Sajnos elromlott az egész gépem és ezért nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
